WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2019-05-07

SILENTY czyli ciche fajerwerki (BEZ HAŁASU!)

SILENTY - ciche fajerwerki

Wsłuchując się w potrzeby rynku i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z początkiem maja wprowadziliśmy do naszej oferty tzw. SILENTY czyli ciche fajerwerki.

Czym są ciche fajerwerki(SILENTY)?

Silenty czy też ciche fajerwerki to specjalna grupa produktów pirotechnicznych nie generujących hałasu. Należą do nich zarówno wyrzutnie jak i rakiety czyli fajerwerki powodujące zazwyczaj mniejszy lub większy huk podczas odpalania.

Zwłaszcza dotyczy to wyrzutni. W wersji „cichej” zostały ona zaprojektowane w ten sposób aby nie emitować huku, a poziom dźwięku ograniczyć do minimum.

Ciche fajerwerki

Hałas towarzyszący klasycznym fajerwerkom jest często przeszkodą, która uniemożliwia ich użycie w danym miejscu i czasie. Powodem mogą być sąsiedzi, którym przeszkadza huk, późna pora pokazu, sąsiedztwo zwierząt np. stajnie z końmi. Ostatni aspekt dotyczący płoszenia zwierząt podnoszony jest często ogólnie w kontekście użycia fajerwerków, w szczególności zaś w okresie sylwestrowym.

Silenty – dzięki temu że nie powodują huku, a hałas który emitują jest nieznaczny – znajdują zastosowanie wszędzie i zawsze tam, gdzie klasyczne głośne fajerwerki ze względu na akustykę nie mogą być odpalone.

Są więc Silenty przyjazne zwierzętom, nie straszą małych dzieci, nie przeszkadzają sąsiadom i osobom postronnym. Zachowują jednocześnie swoją atrakcyjność jako fajerwerki -generują piękne kolorowe efekty na niebie! Mają więc to co wszyscy w fajerwerkach kochamy!

Do tej pory, jeśli ktoś z takich czy innych względów nie mógł skorzystać z klasycznych fajerwerków, musiał się ograniczyć do określonej grupy produktów pirotechnicznych, które z samej swej zasady nie generują znacznego hałasu.

Pozostawały mu zatem do wyboru wulkany czyli fontanny z efektem sypiących iskier, stroboskopy - charakteryzujące się pulsującym światłem czy flary i race świetlne oraz zimne ognie.

Teraz, dzięki pojawieniu się na rynku cichych fajerwerków w postaci specjalnie zaprojektowanych baterii pirotechnicznych każdy będzie mógł się nacieszyć bez ograniczeń pięknymi podniebnymi efektami prawdziwych pokazów sztucznych ogni.

Wśród nowej generacji cichych fajerwerków polecamy:
  • Wyrzutnię No-sound-Fireworks-C253NO14 – 25 strzałów o kalibrze 1,2 cała.
  • Wyrzutnię No-sound-Fireworks-C4925NO14 – 49 strzałów o kalibrze 1 cal.
  • Wyrzutnię No-sound-Fireworks-C1003NO-C14 – 100 strzałów o kalibrze 1,2 cala.
  • Rakiety No-Sound-rocket-RS6NO14 – zestaw 6 bezdźwięcznych rakiet z różnymi efektami błyskowymi.
Kilku importerów/producentów fajerwerków zapowiedziało również wprowadzenie do swojej oferty cichych fajerwerków(silentów) - na pewno pojawią się w naszej ofercie!.

pixelpixelpixelpixel