OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2018-07-26

Świece dymny TXF652 - kolorowe dymy do zdjęć

Dymy do zdjęć TXF652 od Triplex Fajerwerki

Z przyjemnością  informujemy, że po dłuższej nieobecności na rynku wracają do sprzedaży kultowe dymy TXF652 firmy Triplex.

Świece dymne TXF652 od samego początku cieszyły się dużą popularnością. Ich ogromną zaletą jest długi czas działania i intensywna gęstość dymy przy bardzo  atrakcyjnej cenie.

Bardzo często nasi klienci szukają tego typu produktów, pytając o: świece dymne, petardy dymne lub kolorowe dymy do zdjęć.

Pole ich zastosowania jest bardzo szerokie. TXF652 nadają się doskonale do sesji zdjęciowych; wykorzystywane są zarówno w fotografii profesjonalnej i amatorskiej. Piękna głęboka barwa nadaje zdjęciom klimatu i magii, zaś długi czas działania pozwala na wykonanie wielu ujęć.

Obok fotografii dymy TXF652 są produktem używanym w ogólniej  pojętych działaniach z zakresu  sztuki, np. w instalacjach  artystycznych,  happeningach czy przedstawieniach teatralnych.

sklep swiece dymyŚwiece dymne TXF652 stosowane są też do gier typu paintball czy ASG, gdzie wykorzystuje się je jako zasłony dymny lub elementy pozoracji pola walki.

Innym zastosowaniem dymu TXF652 są ćwiczenia podczas szkoleń przeciwpożarowych oraz szkoleń z zakresu BHP.

Produkt sprawdza się także przy produkcji teledysków, w reklamie oraz w czasie organizacji rekonstrukcji historycznych.

Ten model świec dymnych możemy również zakupić w zestawie zawierającym 5 kolorów - Zestaw kolorowych świec dymnych TXF652.

Łatwy sposób inicjacji - wystarczy zapalić końcówkę lontu.

Świece dymne TXF652
występują w kolorach: 
  • czerwonym TXF652-1
  • pomarańczowym TXF652-7
  • zielonym TXF652-4
  • żółtym TXF652-3
  • niebieskim TXF652-2
  • białym TXF652-6
Producentem świec  dymnych TXF652 jest firma Triplex, lider w imporcie fajerwerków, znany w Polsce i innych krajach europejskiej, od lat kojarzony z wysoką jakością i bogatą ofertą pirotechniki.

Czas działania 45-60 sekund. Produkt posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie T1. Wymiary świecy wynoszą 40mm×135mm.

Dymy TXF652 dostępne są już w ofercie naszego sklepu z fajerwerkami, zapraszamy do zakupów.
pixelpixelpixelpixel