WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2020-08-24

Świeczki tortowe, balony, serpentyny, girlandy na urodziny, wesela, party!.

Świeczki tortowe, balony, serpentyny, girlandy. Poszerzamy naszą ofertę o nowe artykuły okolicznościowe!

Nie tylko pirotechnika, ale już także artykuły okolicznościowe i dekoracyjne!

Arka Fajerwerki od lat jest jedną z wiodących na krajowym rynku firm z branży pirotechnicznej. Fajerwerki to nasza pasja, zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową pirotechniki oraz profesjonalnym wykonywaniem pokazów sztucznych ogni.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę.

W związku z tym miło nam poinformować, że firma wprowadza do swojej oferty artykuły okolicznościowe, w tym nowe rodzaje świeczek tortowych, balony, serpentyny, girlandy, talerzyki, obrusy itp.

Wśród nowego asortymentu znajdą się produkty od znanego producenta art. dekoracyjnych, firmy GoDan.

W kategorii świeczki tortowe pojawią się świeczki z brokatem, świeczki z cyferkami z brokatem, świeczki urodzinowe w różnych kolorach.

Dodatki na imprezy

Stworzyliśmy ponadto nową kategorię wesela/walentynki. Tu znajdą się artykuły z motywem serca jak:
Zestaw Dwa Serca, 11" czerwone, z patyczkami, balony w kształcie serc, w tym balony w kształcie z napisem “Love”, a także balon foliowy w kształcie napisu “Love”, kolorowe balony w kształcie serc na patyczku czy wreszcie pikery w formie serca.

Z kolei w ogólnej kategorii “Party” znajdą się takie podkategorie jak “ balony” , gdzie znajdzie się szereg rodzajów balonów okolicznościowych, w tym sylwestrowych. W tej kategorii znajdą się również podkategorie jak “Girlandy” gdzie zobaczymy np. girlandę w kolorowe gwiazdki, serduszka, girlandę z napisem “Happy birthday” czy “Witamy Nowy Rok” .

Kolejną podkategorią są “Serpentyny”, gdzie znajdziemy takie art. jak Serpentyna "Groszki i paski różowo-czerwone, Serpentyna "Wirujące kolory", Serpentyna "Zygzaki. Dodaliśmy też podkategorie: “Obrusy/talerzyki/słomki” oraz podkategorie “Pikery”.

Artykuły okolicznościowe – obok świeczek – jak - balony, girlandy, serpentyny, pikery itp. stanowią ciekawe dopełnienie pirotechniki i świetnie sprawdzą się na weselach, urodzinach oraz różnego rodzaju imprezach.

pixelpixelpixelpixel