OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2018-08-22

Trójkątne petardy

W ofercie naszego sklepu z fajerwerkami poza tradycyjnym podłużnym petardami, posiadamy petardy hukowe w kształcie trójkątów oraz piłek hukowych.

Petardy hukowe poza zastosowaniem czysto rozrywkowym, wykorzystywane są również m.in przez sadowników do odstraszania ptactwa.

Poniżej przedstawiamy pięć produktów wyróżniających się kształtem petardy.

Petardy trójkątne/Petardy trójkąty

Pierwszym prezentowanym produktem jest są petardy trójkątne Boar (z ang. Dzik).

W opakowaniu znajdziemy aż 20 sztuk petard K0021 z lontowym systemem inicjującym. Produkt od kilku lat na stałe zagościł w ofercie producenta i importera - Super Power'a.

Kolejna pozycją petard w kształcie trójkątów są petardy Wolf K0021S, również od importera fajerwerków Super Power. Praktycznie poza grafiką na opakowaniu i nazwą wyrobu, niczym nie różnią się od "Boarów".

Ostatnim produktem z oferty trójkątnych petard są petardy Talizman JC09 od lidera branży pirotechnicznej - Jorge Fajerwerki. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich produktów, opakowanie również zawiera 20 sztuk.

Powyższe produkty posiadają certyfikat CE w klasie F3. Ceny za opakowanie petard oscylują w przedziele 4-5zł.

trojkatne petardy hukowe

Petardy hukowa piłka footbalowa

Następnymi petardami w oryginalnym kształcie są hukowe piłki od producenta pirotechniki - Kometa.

Dostępne są dwie wersje tej petardy:
  • Hukowa piłka P1102 - 6 sztuk - petardy w kształcie małych footbolowych piłek. Cena za opakowanie oscyluje w granicach 1,00 zł - 1,50 zł.
  • Hukowa piłka P1103 XXL - 6 sztuk - petardy w kształcie dużych footbolowych piłek. Cena za opakowanie oscyluje w granicach 1,80 zł - 2,50 zł.

Mniejsze petardy hukowe są świetną propozycją dla fanów akustycznych fajerwerków. Za stosunkowo niewielką kwotę otrzymujemy od kilku do kilkunastu petard w różnych kształtach.
pixelpixelpixelpixel