OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2017-10-14

Universe C2003U/C - Potęzny zestaw do samodzielnego odpalenia

W ostatnim czasie duża popularność zyskały zestawy z gotowym pokazem fajerwerków. Ich atutem jest łatwość w obsłudze - wystarczy odpalić jeden lont. Zestawy wychodzą dużo taniej niż wynajęcie firmy organizującej pokazy pirotechniczne. Nasze gotowe zestawy posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa CE w klasie F3 (zakup nie wymaga żadnych pozwoleń).

W tym wpisie przedstawiamy absolutną nowość - wyrzutnię Universe C2003U/C , od czeskiego producenta fajerwerków Klásek'a.

Wyrzutnia posiada aż 200 strzałów o kalibrze 30mm/1.2".

Dzięki dużemu kalibrowi efekty wznoszą się na wysokość 30 metrów oraz długo utrzymują się na niebie!.

Całość tworzy dynamiczny i zróżnicowany pod względem efektów pokaz pirotechniczny, trwający 3 minuty i 30 sekund!

INSTRUKCJA OBSŁUGI:
Wyrzutnie ustawiamy na płaskiej powierzchni i sprawdzamy jej stabilność. Sprawdzamy czy nad wyrzutnią nie znajdują się żadne przeszkody jak drzewa, przewody i trakcje elektryczne itp. Lont podpalamy wyciągniętą ręką, stojąc z boku wyrzutni i niezwłocznie oddalamy się na bezpieczną odległość.W całorocznej ofercie naszego sklepu z fajerwerkami posiadamy ogromny wybór wyrzutni. Wyrzutnie dzielą się ze względu na kaliber, ilość strzałów, długość rurek, masę ładunku pirotechnicznego itp. Kaliber odpowiada za moc efektu, podobnie jak ilość prochu; im większy kaliber tym większa ilość masy pirotechnicznej, co przekłada się na intensywność detonacji, i siłę oraz dynamikę eksplozji. Z kolei długość rurki wpływa na wysokość wznoszenia się fajerwerków; im dłuższa rurka tym wyżej w niebo wzniesie się efekt. Baterie różnią się także długością czasu pracy, w ofercie posiadamy zarówno wyrzutnie z szybkim i dynamicznym czasem pracy jak i wyrzutnie strzelające wolniej za to dłużej.

Jako najbardziej widowiskowy asortyment baterie różnią się od siebie rodzajem efektów. Mamy tu do czynienia z ogromnym bogactwem wrażeń wizualnych i dźwiękowych. Wśród efektów wyrzutni znajdziemy błyski, zmieniające kolory migotania, komety, palmy, wierzby, smocze ogony, brokatowe korony, chryzantemy, wodospady, deszcze iskier, gwieździste eksplozje a także huk, gwizd, crackling. Sposób odpalenia wyrzutni 

Przed odpalaniem baterii należy przeczytać instrukcje obsługi znajdującą się na etykiecie.  
pixelpixelpixelpixel