OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-10-13

Wodospad Niagra – fajerwerki, lasery, światła…

Wodospad Niagra – fajerwerki, lasery, światła…
Wodospad Niagara – Jeden z siedmiu cudów Świata, który nie znalazł się w tym zestawieniu w drodze przypadku. Prawie 190 000 galonów czystej wody na minutę, które mkną wartkim strumieniem o oszałamiającej szerokości w przepaść. Piorunujące wrażenie, dzięki trzem połączonym wodospadom Horseshoe, American Falls oraz Bridal Falls. Ciekawostką jest to że, podczas zmroku, wodospad oświetlany jest pięknymi kolorami, które w zależności od sytuacji ( charakter charytatywnych powódek) zmieniają się o różnych godzinach. Koloryt iluminacji nadaje specjalna Rada Oświetlenia Niagary, działająca od 1925r.

Organizacja imprez na terenie wodospadu – fajerwerki, lasery, koncerty
Pokazy fajerwerków trwają  średnio 10 minut. Możemy je obserwować w każdy Piątek, Niedziele i podczas świąt. Dodatkowo organizowane są co chwila koncerty, które w połączeniu z pokazami sztucznych ogni, dają widzą dużą frajdę. Jeśli chcecie zająć dobre miejsce, to warto pamiętać, by udać się wcześniej niż o 20:00, czyli w czasie rozpoczęcia się koncertu. Po nim o 22:00 odpalany jest pokaz.

Najciekawszym wydarzeniem mającym miejsce na terenie wodospadu Niagara jest pokaz laserów organizowany w Sierpniu. Onguiaahra: Thunder of Waves bo o nim mowa, to kapitalne widowisko łączące pokazy laserów i świateł, przy akompaniamencie ciężkich brzmień muzycznych. Cały spektakl daje poczucie opowiadania historii o śmierci sławnych osób.

Organizacją pokazów pirotechnicznych na terenie wodospadu Niagara, zajmuje się grupa David Whysall Fireworks. Kształtują pokazy fajerwerków przez cały rok. Sprawują pieczę nad innymi specjalnymi eventami typu wesela czy „meetingi” korporacyjne. Jako jedni z najlepszych na świecie, rywalizują w prestiżowych konkursach typu mistrzostwa świata – w Blackpool czy też podczas MIFC ( Międzynarodowy Malezyjski Konkurs Pirotechniczny).

pixelpixelpixelpixel