OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2017-11-08

Wyrzutnie fajerwerków z fontannami iskier

Wyrzutnie fajerwerków

W tym roku do naszej oferty trafiły nowe wyrzutnie/baterie wyróżniające się unikalnym połączeniem wyrzutni i fontanny.

Po odpaleniu lontu rozpoczyna się fontanna iskier, wznosząca efekt na wysokość 2-4 metrów. W następnej kolejności rozpoczyna się wystrzeliwanie ładunków z różnymi, kolorowymi efektami!.

W ofercie posiadamy małe wyrzutnie fajerwerków:
Wyrzutnie pochodzą od producenta fajerwerków - Gaoo. W zależności od modelu powyższe wyrzutnie posiadają 12 lub14 strzałów o kalibrze 20mm/25mm. Powyższe wyroby pirotechniczne posiadają certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.

Kombinacje wyrzutni z fontanną wprowadził do swojej oferty również Piromax. Wyrzutnia Technet PXB3926 zawiera 48 strzałów o kalibrze 30mm, wystrzeliwanych zarówno pionowo jak i pod kątem.

Po odpaleniu lontu produkt wznosi fontannę kolorowych iskier, trwającą ok. 20 sekund. Ze względu na dużą zawartość prochu., produkt uzyskał certyfikat CE w klasie F3.

Unikalne połączenie wyrzutni z fontanną, mix efektów oraz zróżnicowany układ wystrzeliwania tworzą razem spektakularny pokaz fajerwerków.

Ostatnia z nowości, a zarazem największą z oferowanych wyrzutni jest Tlemici C78FMT od czeskiego producenta fajerwerków - Klásek'a.

Unikalne połączenie fontanny iskier z wyrzutnią, ze zróżnicowanym kalibrem 20mm/25mm/30mm/40mm. Tlemici rozpoczyna się od fontanny złotych iskier, następnie zaczyna się dynamiczny pokaz fajerwerków na niebie: od małego kalibru 20mm do bardzo dużych efektów!.

Zróżnicowana dynamika oraz kaliber gwarantują bardzo ciekawy pokaz fajerwerków.

Polecane

pixelpixelpixelpixel