WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2018-04-30

Wyrzutnie z potężnym kalibrem 50mm od Komety!

Wyrzutnie fajerwerków z kalibrem ładunków 2" od firmy Kometa

W kwietniu wśród nowości pojawiły się długo wyczekiwanie wyrzutnie z największym dostępnym kalibrem - 50mm/2".

Do oferty wprowadziliśmy aż 5 wyrzutni o kalibrze 50mm zawierających 16,19 oraz 25 strzałów. Oferowane przez nas produkty posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa CE w klasie F3.

Pierwszą wyrzutnią jest Rebel P7792 - 16 strzałowa wyrzutnia z ładunkami o kalibrze 50mm.

Produkt zachwyca dużymi efektami złotych koron i palm wzmocnionych efektem cracklingu oraz migoczących gwiazdek. Czas strzelania wynosi ok. 45 sekund. Koszt wyrzutni wynosi ok. 130zł brutto.

Drugą szesnasto-strzałową nowością jest Bad Boy oznaczony symbolem P7791. Wyrzutnia posiada bogaty wachlarz kolorowych efektów, wystrzeliwanych na wysokość 40-50 metrów. Kaliber ładunków wynosi 2" i gwarantuje bardzo duże efekty na niebie.

Czas działania wynosi ok 55 sekund. Produkt posiada certyfikat CE-F3.

Kolejna wprowadzoną nowością jest bateria Galaxy P7797. Masywna wyrzutnia od polskiego importera i producenta fajerwerków - firmy Kometa. Posiada 19 strzałów z ładunkami o kalibrze 50mm. Zróżnicowane efekty oraz dynamiczne tempo wystrzeliwania tworzą wspólnie piękny pokaz fajerwerków.

Czas działania wynosi ok. 40 sekund. Produkt posiada certyfikat CE w klasie F3.

Następną dziewietnasto-strzałówką jest wyrzutnia Zombie o symbolu P7798. Produkt charakteryzuje się dynamicznym trybem pracy(jeszcze szybszym niż wyrzutnia Galaxy P7797) dzięki czemu widowisko jest krótsze ale za to bardzo efektywne. Duży kaliber ładunków gwarantuję rozłożyste efekty na niebie.

Czas działania wynosi +/- 30 sekund. Opisywana wyrzutnia jest dostępne do kupienia w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami w cenie ok. 165zł brutto.

Ostatnim wprowadzonym produktem z dużym kalibrem ładunków jest wyrzutnia Jocker P7790. Wyrzutnia posiada aż 25 strzałów z bogatą paletą różnych efektów. Dynamiczny tryb pracy wynoszący ok. 30 sekund gwarantuje bardzo efektywne podniebne show.

Wyrzutnia wystrzeliwuje ładunki na wysokość ok. 40-50 metrów. Posiada europejski certyfikat CE w klasie F3.

fajerwerki kometa
OGÓLNA INSTRUKCJA OBSŁUGI WYRZUTNI(SZCZEGÓŁOWA WYRZUTNIA ZNAJDUJE SIĘ NA PRODUKCIE!)

Zakaz sprzedaży i używania osobom poniżej 18 roku życia. Tylko do użytku na zewnątrz. Unikać przeszkód nad wyrobem. Nie odpalać w pobliżu wysokich budynków, drzew lub podobnych. Postawić baterię na płaskim gruncie, twardym, równym i niepalnym zgodnie z oznaczeniem kierunku wystrzału. Usunąć pomarańczową osłonę systemu inicjującego (lontu). UPEWNIĆ SIĘ ŻE ŻADNA CZĘŚĆ CIAŁA NIE ZNAJDUJE SIĘ PONAD WYROBEM.

Stać z boku podczas zapalania końca systemu inicjującego i oddalić się natychmiast na odległość co najmniej 8 m, nie obracając się w stronę odpalanego wyrobu. Zalecana minimalna bezpieczna odległość od widzów, mienia, zabudowań i drzew – 50 metrów. W razie niewypału nie zbliżać się przez minimum 15 min., a następnie zanurzyć w pojemniku z wodą. Nigdy nie odpalać powtórnie. Zabrania się ingerencji w konstrukcję produktu.

Zabrania się używania wyrobu przez osoby, które spożyły alkohol. Niezastosowanie się do powyższej instrukcji grozi kalectwem.

Opisane wyżej wyrzutnie pochodzą z najnowszej oferty wrocławskiej firmy Kometa Fajerwerki - lidera na rynku pirotechnicznym. Firma rozpoczęła działalność w latach 90-ych. Była wtedy jedną z pierwszych firm na polskim rynku.

Aktualnie w ofercie posiada ponad 700 produktów pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej. Wszystkie wyroby posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa CE.

pixelpixelpixelpixel