WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-10-22

Wyrzutnie złożone - Compoud cakes. Świetna alternatywa dla profesjonalnych pokazów fajerwerków.

Wyrzutnie złożone.  Alternatywa dla profesjonalnego pokazów fajerwerków.

Fajerwerki od lat  niezmiennie cieszą się popularnością  nie tylko na imprezach masowych, ale również na weselach, imprezach okolicznościowych i wszelkiego rodzaju eventach.

Dodają blasku i magii ważnym wydarzeniom,  budzą podziw, są atrakcją na którą się czeka.

Nic dziwnego, że zarówno młode pary, solenizanci i jubilaci oraz każdy, kto planuje ważne dla siebie wydarzenie chciałby uatrakcyjnić je pokazem sztucznych ogni.

Tu jednak pada prawie zawsze pytanie: ile to kosztuje?

Nierzadko okazuje się że koszty takiego profesjonalnego  pokazu przekraczają dostępny  budżet.

Co w takim przypadku? Rozwiązanie jest proste! Zamiast profesjonalnego pokazu sztucznych ogni z obsługą pirotechników, możemy kupić zestaw do samodzielnego odpalania.

To tańsza ale też efektowna alternatywa dla osób, które mają ograniczone środki finansowe, a jednak chciałby cieszyć się pięknem sztucznych ogni.

Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu bardzo popularnych w ostatnich czasach wyrzutni złożonych, tzw. compoud cakes.

Baterie czy też wyrzutnie złożone zbudowane są z kilku modułów i składają się na jeden połączony ze sobą zestaw fajerwerków. Znajduje się on w jednej skrzyni/ kartonie i odpala się za pomocą pojedynczego lontu. 

Obsługa czy też raczej  odpalenie takiej baterii  jest bardzo łatwe  i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.  Może to zrobić każda osoba pełnoletnia, pod warunkiem zachowania wymienionych w instrukcji względów bezpieczeństwa.

Dzięki zastosowaniu wyrzutni złożonych możemy przy niewielkim wydatku cieszyć się pięknym i kolorowym blaskiem fajerwerków.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalania.

Można je kupić w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami lub osobiście, odwiedzając nasz sklep stacjonarny w Poznaniu przy ul.Jackowskiego 21.

pixelpixelpixelpixel