WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-10-08

Zestaw samoobsługowy Tlemici C78FMT

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się duże wyrzutnie fajerwerków. Są one ciekawą alternatywą dla wynajmowania firm organizujących pokazy pirotechniczne. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór dużych wyrzutni/zestawów do samodzielnego odpalenia, różniących się między sobą przede wszystkim ilością strzałów oraz kalibrem.

Pamiętajmy że im większy kaliber tym efekt jest większy, bardziej złożony i dłużej utrzymuje się na niebie.

Jednym z proponowanych przez nas zestawów jest Tlemici C78FMT. Zestaw wyprodukowany przez jednego z największych producentów fajerwerków w Europie - firmę Klásek Trading z Czech.

Zawiera 2 fontanny oraz 78 strzałów w kalibrze 20mm, 25m, 30mm oraz 40mm.  Fajerwerkowe show rozpoczyna się od 2 fontann iskier, które odpalają się jednocześnie.

Następnie rozpoczyna się wystrzeliwanie 30 ładunków o kalibrze 20mm(0.8"), 24 ładunków kaliber 25mm, 14 ładunków o kalibrze 30mm oraz w finale 10 ładunków o dużym kalibrze 40mm. Zestaw oznaczony symbolem C78FMT wyróżnia się właśnie zastosowaniem fontann na początku pokazu. Dzięki zróżnicowanemu kalibrowi oraz różnym efektom całość tworzy piękny pokaz fajerwerków.

Zestaw odpala się w łatwy sposób przez zapalenie lontu. Czas pracy Tlemíci wynosi 2 minuty i 30 sekund!. Wyrób posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3 (zakup nie wymaga żadnych pozwoleń).

pixelpixelpixelpixel