WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2019-10-08

Zestawy DSO - gotowy pokaz fajerwerków

Zestawy do samodzielnego odpalenia (DSO)

Wyrzutnie złożone czyli compound cakes to atrakcyjna ekonomicznie alternatywa dla profesjonalnych pokazów sztucznych ogni. Za pomocą jednego odpalania lontu możemy cieszy się wspaniałym widowiskiem pirotechnicznym. Bez kosztów obsługi, dojazdu itp.

Wyrzutnie złożone to fajerwerki które świetnie sprawdzą się jako rozświetlenie każdej imprezy; imienin, urodzin, event firmowego czy wreszcie wesela.

Czym się różnią?
Dzielą się ze względu na ilość strzałów, kaliber, dolot, czas pracy. No i oczywiście - rodzaj efektów.
Naszą ofertę wyrzutni złożonych wzbogaciły właśnie nowości z firmy Triplex. Wśród nich są:

BATERIA ZŁOŻONA PYRO NIGHT 264S 0.8"-1.5" Symbol TXB099
Potężna wyrzutnia 264 strzałowa o mieszanym kalibrze od 0,8 cala do 1,5 cala.

Rozpoczyna się kolorowym migotaniem, do którego dołączają kolorowe rozety wzbogacone kraklingiem. Efekty przechodzą w srebrne wierzby a następnie znowu w piękne złote rozety zakończone niebieskimi koronami oraz złote rozety wzmocnione kraklingiem z czerwonymi koronami. Całość przeplatana dziką kanonadą gwiazd i zakończoną intensywnym wybuchem srebrnych wierzb.

Czas trwania tego wyjątkowego podniebnego show to ok 3 minuty 35 sekund.
https://www.youtube.com/watch?v=iQnSMD1ZfyM

BATERIA ZŁOŻONA 100S 1.2" GOLDEN TIMES Symbol TXB319
Niesamowita dynamiczna wyrzutnia atakująca niebo nieprzerwaną kanonadą złotych rozet i kraklingu i kolorowego migotania.

Naprawdę ostra jazda. Idealna na finał pokazu.
https://www.youtube.com/watch?v=YGx7z0OJCqg

BATERIA ZŁOŻONA 238S 1"-1.2" ROYAL SHOW Symbol TXB865
Ostre dynamiczne wejście kolorowego migotania czerwonych dalii przecina intensywna kątowa seria rozet.

Dalej zobaczymy kolorowe dalie zmieszane z kraklingiem oraz brokatowe korony z czerwonym błyskiem.

Chwila oddechu i niebo znów rozświetlają kątowo piękne złote rozety z niebieskimi koronami, po czym w górę wznoszą się czerwone palmy na przemian z serami ogłuszającego złotego kraklingu.

Ognista kanonada trwa dalej mieniąc się zielonymi, niebieskimi i pomarańczowymi piwoniami. Nie sposób opisać wszystkich efektów tej wyrzutni – jedno można powiedzieć na pewno – show zachwyci nawet najbardziej wybrednych fanów fajerwerków.
https://www.youtube.com/watch?v=hcmrcFv4aqw

BATERIA ZŁOŻONA 225S 1"-1.2" MEGA SHOW Symbol TXB549
Bądźcie przygotowani bo już na wstępie niebo rozedrze wściekły kątowy ogień z efektami kolorowego migotania i złotych rozet.

Przejdzie on w piękne rozety z kraklingiem odziane w migoczące korony. Złote wierzby z kraklingami to preludium do wspaniałego wachlarza wzbijających się czerwonych komet. Ani na chwilę nie oderwiemy oczu od widowiska bo już za chwilę artyleryjski ostrzał zamieni pole widzenia w podniebny Armagedon.

I tak już do samego końca, do momentu kiedy ogłuszający i oślepiający salut pozostawi wszystkich pod głębokim niezapomnianym wrażeniem.
https://www.youtube.com/watch?v=LSYZccdGxAs

To tylko opis efektów, które posiadają nasze nowe wyrzutnie. Słowa nie oddadzą ich rzeczywistej mocy i piękna. Każdego kto chce zobaczyć je na żywo zapraszamy do zakupów na naszej stronie www.arkafajerwerki.pl lub w sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 21.
pixelpixelpixelpixel