WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2018-09-05

Zestawy do samodzielnego odpalenia - Fajerwerki

Wyrzutnie złożone z firmy Triplex

Z przyjemnością informujemy, że pojawiły się znów w ofercie  od dawna wyczekiwane wyrzutnie złożone - zestawy do samodzielnego odpalenia od firmy Triplex.

Znane i cenione baterie posiadają teraz nowy design i szatę graficzną w ramach nowej serii Show Box.

Świeża grafika i opakowanie robi wrażenie; nowoczesny, spójny design wpisuje się w najnowsze trendy europejskie.

Za nim stoi oczywiście ta sama najwyższa jakość fajerwerków, której firma Triplex Fajerwerki od lat jest synonimem.

W ofercie zestawów z gotowym pokazem fajerwerków posiadamy:

Wild Party TXB007 - 87 strzałów
Wyrzutnia posiada mix kalibrów od 25mm-30mm. Nazwa z angielskiego znaczy tyle co dzika impreza i rzeczywiście oddaje prawdę.

TXB007 to piękna wyrzutnia o różnorodnej geometrii i zmiennym tempie strzelania. Wśród efektów ujrzymy czerwone, zielone i niebieskie piwonie, brokatowe korony oraz wiele innych smaczków a na finał niebo zabarwi  wspaniała złota wierzba.

Crossfire TXB009 - 144 strzały
I znowu nazwa nie jest przypadkowa. Crossfire czyli ogień krzyżowy to niezwykle dynamiczna, szybka wyrzutnia ostrzeliwująca niebo kanonadą wielokolorowych dali, pereł i piwonii, co jakiś czas zwalniając i atakując firmament pojedynczymi salwami brokatowych fontann czy złotych plam, by za chwile znów przyspieszyć i szturmować zmasowanym ogniem barw.

Charakteryzuje się różnymi ciekawymi  układami strzelania: kątowym, prostym, wachlarzowym.

Celebryta TXB006 - 123 strzały
Majestat i splendor – to słowa, które najlepiej opisują tę wyrzutnię. Celebryta uraczy nas pięknymi efektami srebrnych i złotych rozet, brokatowych pereł, smakowicie opadających palm okraszonym kraklingiem. Wyrzutnia posiada kaliber mieszany od 25-30mm.

Unique Party TXB008 - 146 strzałów
Znaczy tyle co wyjątkowa impreza. I rzeczywiście – ta bateria rozświetli każde przyjęcie, czyniąc je wyjątkowym i niezapomnianym.

TXB008 to mistrzowska gra światłem i kolorem. Jednocześnie  zmienne tempo gwarantuje odpowiednią dramaturgię. Kaliber 30mm zapewnia wysoki dolot efektów- wysoko na niebie zobaczymy złote i brokatowe korony, srebrne komety z ogonami,  wbijające się z ziemi wspaniałe brokatowe fontanny czy wreszcie rozłożyste majestatyczne palmy. Niezapomniany, wyjątkowy show.

Fire Are born  TXB012 - 190 strzałów
Prometeusz ukradł bogom ogień, żeby mogły powstać takie cudowne fajerwerki jak te! TXB012 to prawdziwa uczta dla oczu i uszu.

Zapierające dech w piersiach czerwone i zielone komety, płonące girlandy przeplatane z kraklingiem, potężne wodospady oraz opadające wierzby wymieszane z brokatowym deszczem to tylko niektóre z efektów, które ujrzymy. Tak właśnie wyglądają narodziny ognia!

Powyższe zestawy DSO (do samodzielnego odpalenia) zyskały w ostatnim czasie sporą popularność jako alternatywą dla pokazów pirotechnicznych.

Wyrzutnie różnią się między sobą przede wszystkim:
  • ilością strzałów
  • kalibrem (wielkością efektów na niebie)
  • efektami
  • dynamiką strzelania
Wszystkie oferowane zestawy z gotowym pokazem fajerwerków posiadają nagrania video prezentujące efekty!.

Wyrzutnie złożone firmy Triplex to pozycje kultowe na liście fajerwerków stosowanych na przyjęciach, imprezach, urodzinach czy weselach. Nie ma takiej okoliczności, której nie dodałyby blasku i magii. Pełną ofertę serii Show Box znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego z fajerwerkami - ArkaFajerwerki.pl

zestawy do samodzielnego odpalenia fajerwerki

Polecane

pixelpixelpixelpixel