WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2019-04-02

Zimne ognie - oznaka, iż rozpoczął się sezon weselny.

Zimne ognie - oznaka, iż rozpoczął się sezon weselny.

Za oknami wiosna. A jak wiosna to znaczy, że rusza sezon weselny. Oznaką tego ostatniego jest rosnąca sprzedaż zimnych ogni, które na dobre zagościły jako integralny element ceremonii weselnych.

Zimne ognie - ogromnie popularna atrakcja na weselach

Są bezpieczne. Są tanie. I co najważniejsze – dodają blasku i magii tej wyjątkowej dla każdego chwili.

Doskonale sprawdzają się podczas pierwszego tańca, w momencie wjazdu tortu weselnego. Tworzą piękny szpaler podczas wyjścia młodej pary. Zimne ognie są też wspaniałym obiektem do fotografowania.

Zdjęcia z zimnymi ogniami pozwolą w cudowny sposób uwiecznić weselną imprezę. Zimne ognie dzielą się przede wszystkim na względu na długość; od krótkich 16 cm do bardzo długich 70cm czy nawet 90 cm.

Możemy je też rozróżnić ze względu na kształt. Poza tradycyjnymi są też takie o nietypowej formie jak np. Zimny ogień Gwiazda z firmy Klasek – jak nazwa wskazuje o kształcie gwiazdy sypiącej złotymi iskrami.

Dużą popularnością cieszą się zimne ognie 70cm z firmy Triplex. Ich atutem jest niewątpliwie cena, gdyż kupując w zestawie 100 szt. kosztują zaledwie 0,89 gr sztuka. Dodatkowo otrzymujemy 2 sztuki gratis.

zimne ognie stuczne ognie wesela

Bezpieczeństwo, cena i walor estetyczny to najważniejsze cechy stojące za powodzeniem zimnych ogni.

Bezpieczeństwo – gdyż nie stwarzają żadnego zagrożenia. Ich użycie nie wymaga wiedzy ani specjalnych warunków jak w przypadku pokazu fajerwerków. Mogą być używane na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Co więcej, są przeznaczone do trzymania w dłoni. Także przez dzieci.

Cena - gdyż zakup zimnych ogni nie wiąże się z dużymi kosztami. Są bardzo tanie, zwłaszcza w porównaniu z pokazami sztucznych ogni. Walor estetyczny – gdyż tworzą wspaniały efekt – nadając blasku i atrakcyjności w każdej sytuacji. Poza tym – pięknie wychodzą na zdjęciach!

Pełną ofertę zimnych ogni znajdziecie na naszej stronie www.ArkaFajerwerki.pl
pixelpixelpixelpixel