OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Jorge

( ilość produktów: 99 )

Jorge Fajerwerki

Jedna z pierwszych firm pirotechnicznych na polskim rynku. Powstała w roku 1990 i od tego czasu jest wiodącym importerem fajerwerków w Polsce jak również cenioną i znaną marką w wielu krajach europejskich. 

Firma Jorge posiada mocną bazę logistyczną i transportową oraz własny skład celny. Wszystkie oferowane przez nią produkty legitymują się europejskim certyfikatem bezpieczeństwa CE. Firma wdrożyła również System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Jako jedyna w kraju dysponuje własnym laboratorium akredytowanym przez niemiecką jednostkę certyfikacją BAM. Co więcej, od 2004 r.  Jorge posiada swoje biuro w Chinach w mieście Liuyang, światowej stolicy fajerwerków. Tam też znajduje się należąca do firmy własna fabryka fajerwerków. 

W 2006 r. firma Jorge powołała do życia swój oddział w Serbii pod marką Meteor. Z kolei w 2016 r. powstała firma Jorge Pirotehnika w Chorwacji. Oferta firmy Jorge posiada ogromny asortyment pirotechniki; fajerwerki amatorskie jak wyrzutnie, petardy, rakiety, świece dymne, fontanny itd. pirotechnikę sceniczną oraz pirotechnikę profesjonalną, w tym bomby sferyczne i cylindryczne, profesjonalne baterie, single shoty i wiele innych. Poza importem z Chin, Jorge ma w swojej ofercie także wysokiej jakości profesjonalne wyroby pirotechniczne z Włoch i Hiszpanii.

pixelpixelpixelpixel