OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Piromax

( ilość produktów: 38 )

Fajerwerki Piromax

Względnie młoda,  a zarazem bardzo dynamiczna firma, która szturmem podbiła rodzimy rynek fajerwerków.

Fajerwerki Piromax są obecne są dziś we wszystkich sklepach z fajerwerkami w Polsce oraz stanowią część eksportu zagranicznego.  Aktualnie Piromax dostarcza swoje wyroby do 12 krajów w Europie.

Piromax reprezentuje podejście kompleksowe - kontroluje wszystkie etapy powstawania produktu- od etapu projektowania, gdzie liczy się innowacyjność i nacisk na funkcjonalność przy zachowaniu bezpieczeństwa i jakości oraz uwzględnieniu estetyki, poprzez etap produkcji – kiedy to na podstawie dokumentacji - projekty i plany są poddawane podaniom i testowane, a gdy to wypadnie pozytywnie - wprowadzane- najpierw do produkcji testowej, a następnie masowej, aż po etapu kontroli poprodukcyjnej - tzw. badania -Moduł E, podczas których w ramach kontroli pracownicy niezależnego laboratorium pobierają losowo próbki produktu i testują je  pod kątem bezpieczeństwa.  

Dzięki tak kompleksowemu podejściu firma zapewnia zachowanie najwyższych standardów jakości i  bezpieczeństwa, a fajerwerki spod tego szyldu spełniają zarówno normy jak i oczekiwania klientów. Także tych najbardziej wybrednych. Trudno w tym miejscu polecić konkretne produkty bo jest ich tyle – naprawdę świetnych, że nie sposób wyliczyć.

W każdej kategorii znajdą się bestsellery – doskonałe propozycje wyrzutni jak choćby  mega hity: P-42 PXB2407, Monster PXB3908; uwielbiana seria rakiet typu bazooka o kalibrze 75mm - Rakieta Bazooka PXR302A, Rakieta Bazooka PXR302B, Rakieta Bazooka PXR302C, Rakieta Bazooka PXR302D; linia wysokiej jakości świetnie sprzedających się świec dymnych PXM30, PXM40 oraz PXM60; Rzymskie ognie, w tym super popularne i rozchwytywane NO LIMITS PXO302 – to tylko niektóre z perełek Piromaxa. 

Piromax - jako jedna z pierwszych  firm wprowadziła też na rynek serie fajerwerków cichych, przyjaznych zwierzętom. Należą do niej m.in.  baterie Lynx PXB2428 oraz Canis PXB2427. Produkty firmy Piromax są od lat synonimem wysokiej  jakości i bezpieczeństwa, a fajerwerki tej marki cieszą się ogromną popularnością. 

pixelpixelpixelpixel