OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Super Power

( ilość produktów: 15 )

Fajerwerki Super Power

Firma rodzinna od trzech pokoleń związana z branżą pirotechniczną. Posiada ugruntowaną pozycję jako importer  i dystrybutor fajerwerków.

Obok sprzedaży – Super Power zajmuje się także wykonywaniem pokazów sztucznych ogni oraz  bierze udział w renomowanych festiwalach na świecie. W ofercie handlowej firmy Super Power znajdują się setki atrakcyjnych produktów pirotechnicznych.  Wszystkie z nich posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE oraz oznaczenia przewozowe ADR.  

Super Power jako jeden z pierwszych na rynku wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i wprowadził linię fajerwerków przyjaznych zwierzętom, a więc fajerwerków cichych  tzw. silent fireworks jak np. Happy Silent World BB49-2001 czy Silent Carnvial BB100-2002 Charakteryzują się one niską - w porównaniu do tradycyjnych- emisją hasłu przy zachowaniu walorów wizualnych. 

Super Power jest też na chwilę obecną wyłącznym dystrybutorem rac morskich Elios, renomowanego producenta pirotechniki   sygnalizacyjnej z Włoch. Race morskie odpalana są za pomocą zawleczki i posiadają atest bezpieczeństwa, dzięki któremu bez obawy można trzymać je w dłoni. Produkt znany i lubiany, używany najczęściej jako oprawa stadionowa oraz podczas marszów, imprez masowych i uroczystości.

pixelpixelpixelpixel