OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Gaoo

( ilość produktów: 20 )

Fajerwerki GAOO

GAOO/ KASAK EXTREME to innowacyjna marka produktów pirotechnicznych utożsamiana często jako nazwa z ich producentem.

Za marką GAOO, podobnie jak za linią KASAK EXREME oraz HAMMER stoi w rzeczywistości polski importer fajerwerków firma - Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o. Grupa Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma importująca fajerwerki z Chin. Stawia na innowacyjność, jakość i kreatywność. W ramach swojej działalności rozwinęła trzy oryginalne i cieszące się rosnącą popularnością marki. Są to:

  • GAOO
  • KASAK EXTREME
  • HAMMER

Gaoo to synonim firmy, marka wiodąca. Obejmuje produkty flagowe jak np. wyrzutnie Choose SS19-02D - 19 strzałów 0.8" czy Sasana SS19-01D - 19 strzałów 0.8". W niej zawierają się także popularne fontanny-  Zestaw wulkanów F7 - Złoty/Srebrny/Crackling/Multicolor oraz Zestaw wulkanów F10 - Złoty/Srebrny/Crackling/Multicolor. 

Kasak Extreme wypuściło szereg wyrzutni różnego kalibru. Wśród nich jest seria FAT  z ciekawym rozwiązaniem polegającym na umieszczeniu kilku ładunków w jednej rurze. 

Hammer to z kolei linia produktów z efektem akustycznym. W niej mieszczą się głośne i popularne petardy z serii Hammer jak  Petardy hukowe Hammer H2 - 20 sztuk, Petardy hukowe Hammer H3I - 20 sztuk, Hammer H4I - 10 sztuk oraz petardy nawiązuje do kultowej serii Achtung - Petardy hukowe Achtung H4I - 10 sztuk, także petardy KRACHMEN H2 - 20 sztuk. 

Wszystkie fajerwerki GAOO posiadają certyfikaty CE niemieckiej firmy akredytującej TUV Rheiland z pozytywnie zatwierdzonymi badaniami na Moduł B i C. W związku z tym, że fajerwerki tej firmy obecne są na rynku niemieckim posiadają dodatkowo certyfikację BAM.

pixelpixelpixelpixel