OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2020-04-28

FESTIWAL FAJERWERKÓW COURCHEVEL 2020

FESTIWAL FAJERWERKÓW COURCHEVEL 2020

W tym roku odbyła się już 18 edycja Festiwalu Fajerwerków w Courchevel, uroczej miejscowości położonej we francuskich Alpach.

Festiwal Fajerwerków Courchevel 2020 – jak co rok – przyciągnął tłumy widzów. Około 8 tysięcy gości zjechało ze wszystkich zakątów świata, aby zobaczyć zmagania najlepszych firmy pirotechnicznych. Tego roku motywem przewodnim festiwalu był motyw Gry o Tron. W zeszłym roku zwycięzcą konkursu byłą firma Smart Pyrochetnics Ltd z Wielkiem Brytanii.

Jury ocenia pokazy sztucznych ogni na podstawie wielu kryteriów. Należą do nich kreatywność, zgodność z choreografią i muzyką oraz płynność widowiska (brak błędów, „dziur w pokazie” itp.)

Ważnym kryterium oceny pokazu, na który zwracają sędziowie jest symetria. Dzięki temu pokaz tworzy jako całość obraz i malowniczość.

W tym roku stanęły w szranki cztery znane na świecie firmy: GMT Event, Super Power, Pandora Pyrotechnie, Pirotecnia Valeca.

Kalendarz Festiwalu pirotechnicznego COURCHEVEL 2020 wygląda następująco:
  • 12 lutego - GMT EVENT – Romunia
  • 19 lutego - SUPER POWER - Polska
  • 26 lutego - PANDORA PYROTECHNIE – Francja
  • 3 marca - PIROTECNIA VALECEA – Hiszpania
Na festiwalu firma Super Power z Polski zdobyła aż 2 nagrody.
Nagrodę specjalną Jury oraz nagrodę publiczności.

Super Power to rodzinna firma z Warszawy zajmującą się importem oraz dystrybucją fajerwerków. W 2018 roku zajęli pierwsze miejsca na festiwalu pirotechnicznym Pyronale w Niemczech. W ofercie posiadają szeroki wybór pirotechniki amatorskiej jak: petardy hukowe, wulkany i fontanny, dymy pirotechniczne (świece dymne oraz granaty dymne), pirotechnikę meczową jak flary i stroboskopy i dużo więcej...

To był wyjątkowo piękny festiwal. Niebo nad Courchevel rozbłysło tysiącami kolorów a fajerwerki zachwyciły wszystkich widzów.

pixelpixelpixelpixel