MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Fajerwerki Super Power

2020-04-17
Fajerwerki Super Power

Fajerwerki Super Power

Firma rodzinna od trzech pokoleń związana z branżą pirotechniczną. Posiada ugruntowaną pozycję jako importer i dystrybutor fajerwerków.

Szeroki asortyment, wysoka jakość to cechy rozpoznawcze tej marki. W ofercie handlowej firmy Super Power znajdują się setki atrakcyjnych produktów pirotechnicznych. Wszystkie z nich posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE oraz oznaczenia przewozowe ADR. 

Obok sprzedaży – Super Power zajmuje się także wykonywaniem pokazów sztucznych ogni oraz bierze udział w renomowanych festiwalach na świecie
  • w 2018 roku Super Power zajął pierwsze miejsce na prestiżowym festiwalu fajerwerków - Pyronale w Niemczech
  • w 2020 firma brała udział w festiwalu Courchevel 2020 zdobywając aż dwie nagrody - Nagroda Publiczności oraz nagrodę specjalną JURY
Super Power jako jeden z pierwszych na rynku wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i wprowadził linię fajerwerków przyjaznych zwierzętom, a więc fajerwerków cichych tzw. silent fireworks:
  • Happy Silent World BB49-2001 - 49 strzałów 0.8"
  • Silent Carnvial BB100-2002 - 100 strzałów 0.8"
  • LOVELY PETS BB36-2003 - 36 strzałów kaliber 0.8" 
  • HAPPY CATS BB36-2004 - 36-strzałowa kaliber 0.8"
Charakteryzują się one niską - w porównaniu do tradycyjnych - emisją hasłu przy zachowaniu walorów wizualnych.

W ofercie bogata oferta petard  m.in Nuclear, Hammer oraz Achtung. Wszystkie petardy zgodnie z wymogami odpalane są za pomocą lontu(petardy draskowe zostały wycofane ze sprzedaży)

Race Morskie ALBATROS ELIOS

Super Power jest też na chwilę obecną wyłącznym dystrybutorem rac morskich typu Elios, renomowanego producenta pirotechniki sygnalizacyjnej z Włoch. Race morskie odpalana są za pomocą zawleczki i posiadają atest bezpieczeństwa, dzięki któremu bez obawy można trzymać je w dłoni.

Produkt znany i lubiany, używany najczęściej jako oprawa stadionowa oraz podczas marszów, imprez masowych i uroczystości.

Włoskie race morskie Elios charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jakością. Wydzielają intensywne światło w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym lub białym (w zależności od modelu).

W ofercie znajdują się również pozostałe produkty FDF Nautica jak metalowe świece dymne z serii MR.SMOKE 1; MR.SMOKE 2; MR.SMOKE 3 oraz bardzo intensywne puszki dymne VULCAN z czasem dymienia wynoszącym aż 180 sekund.

Fajerwerki Warszawa

Siedziba importera fajerwerków SuperPower mieści się w Pęcicach pod Warszawą.

Poza pirotechniką z logo SuperPower firma dystrybuuje również pirotechnikę takich  marek jak Borgonovo oraz Scarpato Pirotecnica. Obydwie firmy posiadają swoją siedzibę we Włoszech i zajmują się produkcją oraz importem fajerwerków.

W ofercie SuperPower znajdziemy również bardzo popularne zestawy DSO (zestawy z gotowym pokazem fajerwerków). Wśród nich warto wymienić m.in:
  • FIRE TIGER 153 strzałów max kaliber 25 mm - dynamiczny zestaw z mixem kolorowych efektów. 153 strzały o kalibrze 1", czas działania ok. 80 sekund.
  • STREET FIGHTER 93 strzałów max kaliber 30 mm - konkretny zestaw z efektami wystrzeliwanymi zarówno prosto jak i pod kątem(wachlarz). Masa efektów m.in czerwono-zielone i złote oraz zróżnicowaną dynamiką tworzą razem bardzo ciekawe podniebne show.
Zestawy samoobsługowe DSO są idealnym rozwiązaniem m.in na wesela lub urodziny. Nie wymagają żadnych pozwoleń i są bardzo łatwe w obsłudze - wystarczy zapalić lont. Bogata oferta oraz nagrania video prezentujące działanie oraz efekty każdego zestawy gwarantują że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dystrybutor fajerwerków Super Power

Od wielu lat współpracujemy z firmą Super Power, w całorocznej sprzedaży posiadamy m.in petardy hukowe, wyrzutnie/baterie, fontanny/wulkany, rakiety, zestawy pirotechniczne, race morskie i dużo więcej.

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych. Przy większych zakupach możliwość negocjacji cen.

Firma co roku wprowadza nowości jak duże zestawy do samodzielnego odpalenia (zestawy DSO / wyrzutnie złożone), świece dymne w tym granaty dymne na zawleczkę, flary meczowe itp.

Oferta pirotechniki zawiera również:
Zestawy rakiet/pirotechniki - od najmniejszych zestawów rakietek "04609 Naughty Screamers", po większe zestawy typu "MFR811 VENUS"; kończąc na naprawdę dużych zestawach typu "SP2227 POWER" z dużymi rakietami oraz różną pirotechniką drobną.

Wulkany/Fontanny - popularne produkty z pięknym efektem fontanny iskier. Różnią się od siebie wagą oraz wielkością produktu, obydwa parametry wpływają bezpośrednio na wysokość oraz długość generowanego efektu.

Rzymskie ognie - podłużne tuby zawierające kilka-kilkanaście wystrzałów. Często nazywane "bazookami". Im większa średnica(kaliber) tym zazwyczaj efekt na niebie jest bardziej złożony.

Zimne ognie - produkty popularne nie tylko w noc sylwestrową ale również na weselach. W ofercie posiadamy zimne ognie w długościach od 17cm, kończąc na najdłuższych dostępnych na rynku tzn. 90cm. Jedyny rodzaj fajerwerków który można trzymać bezpiecznie w dłoni podczas użytkowania.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixelpixelpixelpixel