OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Surex

( ilość produktów: 18 )

Fajerwerki Surex

Surex. Firma rodzinna z wieloletnią tradycją w branży pirotechnicznej , pochodząca z Bielsko-Białej.

Od początku lat 90. działa jako importer fajerwerków, w tym pirotechniki profesjonalnej. Poza importem i dystrybucjom wyrobów pirotechnicznych, od 1995 r. Surex poszerzył swoją działalność o usługi pokazów fajerwerków.

Na tym polu jest dziś niekwestionowanym liderem w kraju. O profesjonalizmie i artyzmie tego teamu pirotechników świadczy uczestnictwo w największych festiwalach pirotechnicznych na świecie, między innymi w Montrealu, Berlinie, Hanowerze, Cannes, Monte Carlo, Blanes , Shanghaiu, Changshy, Macau i Chinach, gdzie niejednokrotnie zdobywali najwyższe laury.

Surex jest też współtwórcą jednego z kluczowych wydarzeń pirotechnicznych – festiwalu Pyromagic od 2008 r. organizowanego corocznie w Szczecinie.

W ofercie sprzedażowej tej firmy znajdują się fajerwerki z importu z Chin jak również z takich krajów jak Włochy, Niemcy i Hiszpania. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE oraz ADR - oznaczenie zezwalające na transport materiałów niebezpiecznych.

Wśród asortymentu znajdziemy bardzo popularnej petardy hukowe jak JUMBO SFA200, które ze względu na świetną cenę i jakość co roku ujmowane są w naszym zestawieniu TOP 30 produktów. W ofercie Surex'a znajdziemy również ppopularne petardy Picollo (K0201 oraz K0204) pod nazwą Pirates of Caribbean.

Surex posiada w ofercie pirotechniki amatorskiej bogaty wybór wyrzutni/baterii. Tego rodzaju produkty zawierają od kilkunastu strzałów to nawet kilkuset (duże wyrzutnie DSO tzw. compund cake tzw. zestawy do samodzielnego odpalenia).

Najpopularniejszymi produktami Surexa które znajdują się w dystrybucji wielu europejskich firm są flary meczowe/race; zimne ognie oraz świeczki tortowe.

pixelpixelpixelpixel