OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Blog

Fajerwerki. Najczęściej zadawane pytania
Fajerwerki należą do grupy materiałów wybuchowych (przeznaczonych do użytku cywilnego) i jako takie stanowią szczególny rodzajów produktów. Ich używanie wymaga stosowania się do instrukcji obsługi oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa. W związku ze specyfiką tego asortymentu wielu osób - bardzo słusznie - zadaje pytania o sposób w jaki można z nich korzystać. Poniżej przedstawimy najczęściej zadawane pytania związane z używaniem fajerwerków oraz odpowiemy na nie.
Czytaj więcej
Fajerwerki w Dzień Bastylii 2023
Fajerwerki w dzień Bastylii to wyjątkowe, niespotykane widowisko. Wieża Eiffla jest w ten dzień piękniejsza niż kiedykolwiek - bo rozświetlona tysiącami kolorów. Pokazy fajerwerków nie ograniczają się jednak tylko do Wieży Eiffla. Piękne pokazy fajerwerków rozświetlają także francuski Disneyland.
Czytaj więcej
Dzienne single shoty z efektem kolorowego dymu
Dzienne single shoty dymne to tuby, z których po odpaleniu wystrzeliwuje w powietrze wiązka barwnego dymu. Występują one w wielu kolorach; czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, różowym, pomarańczowym, białym. Potrafią w piękny sposób ubarwić ważne wydarzenie.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel