OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Blog

Kulki dymne. Gdzie kupić?
Bardzo modne stały się w ostatnich latach prywatne sesje zdjęciowe.

Wiele młodych kobiet decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa i studia lub wybiera zdjęcia amatorskie. Charakterystyczną cechą współczesnych sesji fotograficznych jest wykorzystywanie specjalnej oprawy wizualnej. Bardzo popularnym efektem stosowanym przy zdjęciach jest kolorowy dym.
Czytaj więcej
Data ważności fajerwerków
Od czasu do czasu klienci pytają o to czy dany produkt pirotechniczny ma jakąś datę ważności. Odpowiedz brzmi: NIE. Fajerwerki nie mają daty ważności. W przeciwieństwie do innych produktów jak np. sprzedawane przez nas gazy obronne, materiały pirotechniczne nie mogą się „przeterminować”. Dlatego jeśli nie zużyjemy wszystkich zakupionych na Sylwestra petard, zimnych ogni, wyrzutni czy rakiet nie musimy się martwić - mogą spokojnie leżeć do następnego roku, pod warunkiem przechowywania ich w odpowiednich warunkach.
Czytaj więcej
Jak bezpiecznie odpalać fontanny pirotechniczne

Fontanny zwane też wulkanami to specyficzna kategoria fajerwerków. Zaliczają się do tzw. efektów frontowych to znaczy stanowiących pierwszy plan pokazu.

Wynika to ze względnie niskiej wysokości efektu - względem innych – jak np. wyrzutnie czy bomby, a także samego charakteru swojego działania.

Czytaj więcej
Hurtownia fajerwerków
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w imporcie i sprzedaży fajerwerków oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom w całej europie najwyższej jakości produkty. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną przez cały rok. Oferujemy klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru towaru do sprzedaży.

Dbamy o wysoką jakość obsługi Klienta oraz zapewniamy atrakcyjne rabaty, korzystne warunki współpracy oraz dogodne formy płatności. Udostępniamy innowacyjny i intuicyjny system składania zamówień on-line. Większość oferowanych produktów posiada nagranie video przedstawiające działania i efekty!.
Czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę kupując fajerwerki
Etykiety na fajerwerkach powinny zawierać informacje dot. sposobu użytkowania towaru, uwzględniając sposób odpalania, otoczenia, zachowanie bezpiecznej odległości. Wyrób pirotechniczny powinien być odpowiednio oznaczony artykuł pirotechniczny powinien posiadać: - nazwę produktu, - nazwę producenta, - ilość masy pirotechnicznej - numer katalogowy przypisany do danego produktu, - znak dopuszczenia produktu do sprzedaży, - numer normy i symbol klasy. Dopuszczone do wolnej sprzedaży są produkty oznaczone klasą I, II, III, natomiast klasa IV obejmuje materiały o wysokim stopniu niebezpieczeństwa, których nabywanie , sprzedaż i użytkowanie wymaga specjalnej koncesji.
Czytaj więcej
Jak bezpiecznie odpalać wyrzutnie/baterie
Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, dając w ten sposób naszym klientom moc wrażeń i radości. To ogromna przyjemność widzieć zachwyt i ekscytacje oraz aplauz publiczności jakie wywołują nasze fajerwerki. Jak zbudowana jest wyrzutnia? Czym różnią się od siebie? - między innymi na te pytania odpowiedmy w tym wpisie.
Czytaj więcej
Jak bezpiecznie odpalać stroboskopy

Stroboskopy najczęściej używane przez kibiców podczas opraw meczowych nadają się także świetnie do gier typu Paintaball/ASG.

Charakterystyczną cechą każdego stroboskopu jest efekt intensywnego migającego światła. Ten rodzaj fajerwerków w zależności od modelu różnią się między sobą m.in intensywnością światła, długością trwania efektu oraz kolorem emitowanego światła(najczęściej biały lub czerwony).

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel