OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Pierwsza przykładowa kategoria

Festiwal Fajerwerków Tonegawa 2023
16 września wystartuje 36 edycja kultowego festiwalu fajerwerków Tonegawa w Japonii. To jedno z najbardziej oczekiwanych tego typu wydarzeń w Kraju Kwitnącej Wiśni. Każdego roku gromadzi tysiące miłośników fajerwerków, spragnionych wspaniałych podniebnych pokazów.
Czytaj więcej
Czy świece dymne można trzymać w ręku?
Świece dymne to produkt, które w ostatnich latach cieszę się ogromną popualrnością. Najczęściej są one wykorzystywane do sesji zdjęciowych. Stosowany jest również do różnego rodzaju inscenizacji czy pozoracji pola walki podczas rekonstrukcji historycznych.
Czytaj więcej
Festiwal Fajerwerków w Cieśninie  Kanmon 2023
Festiwal Fajerwerków w Cieśninie  Kanmon 2023 to coroczne wydarzenie, które ściąga lokalnych mieszkańców turystów, spragnionych podniebnych iluminacji. Festiwal posiada bardzo długą tradycję i jest drugim co do wielkości tego typu wydarzeniem w Japonii. W 2022 roku godzinne show zgromadziło on ponad milion widzów! 
 
Czytaj więcej
Festiwal fajerwerków w Fukuroi Enshu
Niewiele festiwali fajerwerków w Japonii może dorównać swym pięknem festiwalowi Fukuroi Enshu. Bez wątpienia jest  to jedno z najbardziej spektakularnych tego typu widowisk w kraju. Znakiem firmowym imprezy jest już wykorzystanie specyficznych fajerwerków, a mianowicie efektów star mine oraz niagara
Czytaj więcej
Fajerwerki w Dzień Niepodległości

4 lipca to Dzień Niepodległości, najważniejsze święto w Stanach Zjednoczonych. 

Jest to rocznica ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii. Wydarzenie miało miejsce w 1776 roku i od tego czasu stanowi symbol amerykańskiej wolności. Każdego roku w ten dzień w całym kraju odbywają się huczne celebracje. Wizytówką i znakiem rozpoznawczym tego święta są fajerwerki.

 
Czytaj więcej
Międzynarodowy festiwal fajerwerków w Hulczynie
W tym roku w dniach 1- 3 września rusza kolejna odsłona międzynarodowego festiwalu fajerwerków w Hulczynie.
Całe przedsięwzięcie - podobnie jak w minionych latach - zorganizuje czeska firma TARRA pyrotechnik s.r.o. 
TARRA będzie również jedną z trzech ekip, które wezmą udział w festiwalu.
 
Czytaj więcej
Sznurohuk.pl Nasza nowa strona dedykowana sznurom hukowym
Sznury hukowe to produkt, który w ostatnich latach zyskał ogromną popularność jako narzędzie do odstraszania dzikiej zwierzyny. Korzystają z niego koła łowieckie, ośrodki hodowli zwierzyny, gospodarstwa rolne, sadownicy i właściciel pól. Sprawdza się doskonale do ochrony upraw, w tym kukurydzy - tak uwielbianej przez dziki - zbóż, warzyw, owoców czy też roślin.
Czytaj więcej
Festiwal Fajerwerków w Nagaoka 2023
Co czyni Festiwal fajerwerków w Nagaoka wyjątkowym i wyróżnia go na tle innych tego typu wydarzeń? 
Bez wątpienia to przede wszystkim kontekst kulturowy, który odzwierciedla ducha Japonii i jej przeszłość.
Festiwal Fajerwerków w Nagaoka to festiwal z historią. 
 
Czytaj więcej
 Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Blanes 2023
Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Blanes to jedna z najważniejszych imprez pirotechnicznych w Hiszpanii. Każdego roku w Blanes najbardziej utalentowane grupy pirotechniczne rywalizują między sobą, tworząc piękne spektakle pirotechniczne połączone z muzyką.
Czytaj więcej
Antidotum Leszno AIRSHOW 2023
Za nami 4 edycja Antidotum Leszno AIRSHOW, która odbyła się 17 i 18 czerwca. Podobnie jak w minionych latach mieliśmy przyjemność współtworzyć to niesamowite wydarzenie oprawiając je w szalone, magiczne efekty pirotechniczne.
Czytaj więcej
Nowości od Funke
W naszej ofercie pojawiły się nowości od firmy Funke. Wśród nich znajdziemy m.in.  petardy z linii China Boller, fontanny oraz stzrelające meteoryty.
Czytaj więcej
Festiwal Fajerwerków w Taipei

Festiwal Fajerwerków w Taipei to coroczne wydarzenie stanowiące część Letniego Festiwalu, odbywającego się w stolicy Tajwanu.  Impreza magnetyzuje okolicznych mieszkańców oraz turystów, łącząc w sobie niezwykłą, wibrującą energię ulicznego karnawału z magią i pięknem fajerwerków. 

Czytaj więcej
5 najlepszych scen filmowych z fajerwerkami
Fajerwerki ze względu na swoją widowiskowość i emocje, które wywołują zapisały się na trwałe jako element współczesnej popkultury i przemysłu rozrywkowego.  Pirotechnika znajduje swoje miejsce w wielu obszarach działalności kulturalnej. W kinie, teatrze, sztuce, reklamie.  W tym artykule przyjrzyjmy się roli fajerwerków w filmie. 
Czytaj więcej
Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Hanowerze 2023
Rok w rok, zachwycające malowidła na niebie w połączeniu z idealnie dobraną muzyką zachwycają widzów Międzynarodowego Festiwalu Fajerwerków w Hanowerze, w Niemczech. To widowisko w niezwykle pięknej scenerii, nigdy nie przestaje zaskakiwać widzów oryginalnymi choreografiami, kreowanymi przez najlepszych artystów- pirotechników na świecie.
Czytaj więcej
Najczęstsze błędy podczas używania fajerwerków
Fajerwerki to wspaniała atrakcja, źródło radości i wzruszeń. Od wieków dostarczają one pozytywnych emocji, inspirują i zachwycają. Przy całym podziwie dla piękna sztucznych ogni, nie można jednak zapominać, że to materiały wybuchowe i korzystanie z nich wymaga ostrożności oraz stosowania się do zasad bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
Petardy FP3 od Jorge. Kiedyś i dziś
Petardy FP3 to już produkt kultowy. Od lat jest jednym z bestsellerów w swojej kategorii. Ze względu na wysoką jakość FP3 niezmiennie cieszą się wielką popularnością, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Istnieją na rynku od wielu lat jako synonim mocnej petardy o dużym huku.
Czytaj więcej
Na co należy zwrócić uwagę podczas kupowania fajerwerków
Fajerwerki to szczególny rodzaj produktów, których zakup wymaga stosowania się do pewnych zasad. Ponieważ są to materiały wybuchowe, nie należy lekceważyć zaleceń i ostrzeżeń podczas ich nabywania. W przeciwnym razie narażamy siebie i otoczenia na niebezpieczeństwo i utratę zdrowie. 
Czytaj więcej
Kwiaty w Pirotechnice
Co wspólnego mają kwiaty i fajerwerki? Na pozór nic. Bo jaki związek mogą mieć materiały wybuchowe z czymś tak delikatnym jak kwiat? A jednak!
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel