OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Duże wulkany 1500g od Klásek'a.

2018-01-25
Duże wulkany 1500g od Klásek'a.

Wulkany/Fontanny - Fajerwerki

Drodzy Fani Pirotechniki. W naszej ofercie pojawiły się znowu potężne wulkany 1500g od czeskiej firmy Klásek. 

Wysokość efektu to aż 7 m. i czas działania 60 sek. Wulkany mamy w dwóch rodzajach:  kolorowym i srebrnym. Wulkany zwane też fontannami to bazowy element pirotechniki frontowej. Są nieodzownym  akcentem rozpoczynającym większość  pokazów fajerwerków. Doskonale wprowadzają do następnych faz widowiska, a także często stanowią jego uzupełnienie w trakcie. Mogą być wykorzystywane klasycznie, w pozycji pionowej jak również pod kątem. 

Ciekawy efekt daje zamocowanie ich na wirującym kole, dzięki czemu ich iskrzenie odbywa się dynamicznie, w ruchu. Choć wulkany znajdują szerokie zastosowanie jako dodatek i element pokazów sztucznych ogni, bywają także używane samodzielnie, jako efekt główny czy też jedyny. 

Wykorzystuje się je często tam, gdzie z różnych względów np. z uwagi na uwarunkowania przestrzenne lub ograniczenia emisji hałasu nie można odpalić fajerwerków powietrznych. Wulkany  mają bardzo popularne zastosowanie na imprezach weselnych, gdzie stanowią atrakcyjną i zaraz bezpieczną oprawę pirotechniczną.  Często ustawia się je obustronnie tworząc  świetlisty szpaler wzdłuż, którego kroczy para młoda.  

Fontanny dzielą się ze względu na kolor oraz typ emisji efektu. Najczęściej spotkamy się z wulkanami w kolorze srebrnym i złotym oraz wielokolorowym. Innym rodzajem popularnej fontanny jest crackling, przy czym nazwa ta odnosi się nie do koloru a  do typu efektu, który charakteryzuje się specyficznym „trzaskaniem” .

W odróżnieniu  do pozostałych wulkanów, które są ciche w działaniu, ten ostatni odznacza się względną „głośnością” Pełny wybór  wulkanów, zarówno tych  1500g. jak i innych, mniejszych aż do zupełnie małych znajdą Państwo na naszej stronie www.arkafajerwerki.pl
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixelpixelpixelpixel