El Titanio.Seria fajerwerków z hukiem
2018-07-03

Wyrzutnie typu Titanium Salute
Wielu miłośników pirotechniki nie wyobraża sobie fajerwerków bez huku. Dla niektórych to właśnie huk jest główną atrakcją i celem zabawy.Do tej grupy należą między innymi wszyscy entuzjaści różnego rodzaju petard hukowych.
A co gdyby piękne kolorowe efekty na niebie połączyć z hukiem?
Taką oryginalną mieszankę wybuchową oferuje nam nowa seria wyrzutni El Titanio firmy Dextrin.
W serii El Titanio znajdziemy trzy wyrzutnie:
- 25 strzałową wyrzutnie Titanium Salute DB32
- 50 strzałową wyrzutnię Titanium Salute DB31
- 100 strzałową wyrzutnię Titanium Salute DB33
DB31 to 50 strzałowa kanonada – efekt titanium salute ze srebrnym ogonem.
Wreszcie DB33 – prawdziwy ostrzał artyleryjski na który składa się 100 strzałów tytanowego huku w połączeniu z zielonym, czerwonym i niebieskim ogonem.
Na te chwilę w skład serii El Titanio wchodzą również silne emitery dźwięku:
Firma Dextrin Fireworks to nowy, zyskujący coraz większą popularność producent pirotechniki , który wzbogacił rynek o oryginalne i świeże propozycje.
Nazwa Dextrin pochodzi o substancji chemicznej – dextrine używanej do produkcji wyrobów pirotechnicznych.
Jak czytamy na stornie firmy: „Tak jak dextrine łączy proch, tak firma Dextrin łączy pasję, biznes oraz nieograniczoną gamę produktów pod unikalną marką”
Pełną ofertę produktów importera fajerwerków Dextrin znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://arkafajerwerki.pl/firm-pol-1506784359-Dextrin.html
Pokaż więcej wpisów z
Lipiec 2018