🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

FESTIWAL OGNIA I WODY NYSA 2022

2022-08-24
FESTIWAL OGNIA I WODY NYSA 2022

FESTIWAL OGNIA I WODY NYSA 2022

Co? Pokaz Fajerwerków -Festiwal Ognia i Wody Nysa 2022

Gdzie? Plaża Akwa Marina, Skoróchów

Kiedy? 27 sierpnia 2022

Po dwóch latach przerwy wraca legendarny festiwal Ognia i Wody w Nysie! To niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie, chyba najbardziej rozpoznawalne w regionie. W ciągu x edycji Festiwal zyskał sobie markę w całej Polsce, i zawsze ściągał prawdziwe tłumy nad Jezioro Nyskie. W tym sezonie znowu na nyskim niebie rozbłysną fajerwerki!

Tegoroczny Festiwal odbędzie się w nowej odsłonie. Nowa formuła przewiduje odejście od modelu konkursowego. Zamiast rywalizacji odbędzie jedno wielkie 35 minutowe widowisko pirotechniczne. Niebo- obok fajerwerków-rozświetli pokaz laserów oraz teatr  tancerzy ognia. 

Tytuł spektaklu to “Space Adventure”. “Przygoda Kosmiczną” inspirowana jest twórczością Stanisława Lema. Przez tę kosmiczną odyseję rozświetloną przez fajerwerki, stroboskopy i lasery przeprowadzi nas lektor, dzięki czemu jeszcze bardziej poczujmy wyjątkowy klimat podróży w przestrzeni. 

Jak plastycznie opisuje wydarzenie Ośrodek Rekreacji Akwa Marina: 

“Dwa żywioły na nowo spotkają się, aby stworzyć przepiękne widowisko. Tego dnia woda nie ujarzmi ognia, lecz nada mu spektakularnego blasku – te dwa żywioły staną się ponownie bratem i siostrą”

W programie imprezy znajdzie się:

  • 35-minutowy pokaz fajerwerków “ Space Adventure”
  • 12800 fajerwerków 
  • 16-metrowe miotacze ognia i lasery
  • Teatr Tancerzy Ognia
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixelpixelpixelpixel