OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Fajerwerki jak z bajki w 60 rocznicę narodzin Disneylandu.

2017-05-26
Fajerwerki jak z bajki w 60 rocznicę narodzin Disneylandu. 22 maja 2015 roku, Królestwo bajek i fantazji , Disneyland obchodziło swoje 60 urodziny.

Czy mogło zabraknąć fajerwerków? Oczywiście, że nie!

Organizatorzy przygotowali ogromny i jakże baśniowy pokaz sztucznych ogni i laserów. Show towarzyszący diamentowej rocznicy trwał aż 24 godziny! Centrum imprezy był Zamek Królewny Śnieżki, jednak fajerwerki i światła można było zobaczyć w różnych lokalizacjach jednocześnie. Za pomocą sztucznych ogni, projektów i laserów widzowie mogli podróżować do różnych krain jak np. sawanny Króla Lwa czy tropikalne last Księgi Dżungli. W wyniku symultanicznego show, odbywającego się w różnych miejscach widz był dosłownie zalewany feerią barw, kolorów i dźwięków. Ludzie wciąż odwracali głowy w różnych kierunkach otoczeni przez magię ze wszystkich stron.

Cały pirotechniczny spektakl został dokładnie zsynchronizowany z muzyką. Zapierające dech w piersiach eksplozje i światła doskonale komponowały się ze wspaniałą ścieżką dźwiękową. Impreza w Disneylandzie była nie tylko niezapomnianą atrakcją dla najmłodszych, ale również magiczną podróżą dla dorosłych, którzy mogli się znów przenieść do cudownego, czarodziejskiego świata dzieciństwa.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixelpixelpixelpixel