OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Fajerwerki na Weselu. Magia chwili.

2016-09-07
Fajerwerki na Weselu. Magia chwili.
Wszystkie osoby zainteresowane fajerwerkami na weselu zapraszamy na:
www.Fajerwerki-Wesele.pl

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu spektakularnych weselnych pokazów sztucznych ogni. Jesteśmy bezpośrednim importerem fajerwerków z Chin, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość przy zachowaniu niskich cen i dbałości o bezpieczeństwo.

Pokaz fajerwerków na weselu

Fajerwerki kojarzą się na ogół wszystkim z nocą sylwestrową. Coraz częściej jednak rozświetlają też i inne ważne chwile i wydarzenia naszego życia. Ogromną popularność zyskały pokazy fajerwerków na weselach.

Sprawiają one, że ten niezwykły dzień w życiu młodej pary staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i zapadający w pamięć. Wywołują zachwyt i emocje u nowożeńców jak i gości. Fajerwerkom może towarzyszyć podkład muzyczny. Ulubiona piosenka pary młodej, w takt której rozświetlają niebo sztuczne ognie czyniąc ten moment jeszcze bardziej magicznym.

Na czym polega magia fajerwerków?

Z pewnością na tym, iż zasypują nas bogactwem wrażeń; od feerii barw i wspaniałych efektów wizualnych, dźwięków aż po specyficzny zapach. Budzą także nostalgie dzieciństwa, wspomnienia i uczucia ekscytacji.

Tworzą szczególna dramaturgię, nastrój i oprawę wydarzenia. Fajerwerki weselne często stanowią niespodziankę dla pary młodych i innych gości. Wtedy emocje i zachwyt są jeszcze większe.

Ceny pokazów fajerwerków weselnych zależą od czasu ale przede wszystkim intensywności i dynamiki widowiska. W zależności od wykorzystanych efektów cena ta może oscylować od 3000zł do 30000 zł i więcej w przypadku bardzo dużych widowisk pirotechnicznych. Decyduje tu głównie budżet zamawiającego. Co ważne, za niewielką stosunkowo sumę może jednak w piękny sposób wzbogacić imprezę.

Alternatywą jest zakupienie zestawu do samodzielnego odpalania, co znaczenie zmniejsza koszty. Każdy pokaz pirotechniczny tworzony jest indywidualnie według wymagań klienta i uroczystości.

Pokazy sztucznych ogni jako wspaniały i szczególny akcent imprezy weselnej warto utrwalić. Nagranie video z takiego pokazu to doskonała pamiątka uwieczniająca magię takiej chwili.

ARKA Fajerwerki Sklep z fajerwerkami w Poznaniu

Poznań, ul. Jackowskiego 21 tel. 601 775 854 kontakt@arkafajerwerki.pl 
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixelpixelpixelpixel