OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Fajerwerki w 3D nad Legolandem

2018-10-04
Fajerwerki w 3D nad Legolandem

Fajerwerki w 3D nad Legolandem

Co: Pokaz Fajerwerków w 3D nad Legolandem
Gdzie: LEGOLAND Windsor Resort, Winkfield Road,Windsor, Berkshire - SL4 4AY
Kiedy: 20 października – 02 listopada

Legoland – kraina kloców Lego w okresie od października do listopada nabiera szczególnego klimatu. Jest to czas kiedy obchodzi się tam święto Halloween.

Poza takimi zabawami jak budowanie Zamku Frankensteina czy grą Brick of Treat, polegającą na odszukiwaniu przez dzieci mrocznych postaci z bajek i filmów - ogromną coroczną atrakcją są fajerwerki.

Pokazy fajerwerków odbywają się w nocy w dniach 20, 21, 26, 27 października oraz 2 listopada.

Motywy pirotechniczne inspirowane są elementami świata Lego w połączeniu z choreografią sterowaną dynamiczną ścieżką dźwiękową. Ale to nie wszystko.

Fajerwerki nad Legolandem to coś zupełnie nowego , bo wykorzystują technologię 3D.

Widzowie zakładają specjalne okulary, dzięki czemu mogą podziwiać jak sztuczne ognie zmieniają się w klocki Lego i wybuchają tysiącami drobnych kolorowych cegiełek.

Jeśli ktoś woli cieszyć oko klasycznym pokazem sztucznych ogni może oczywiście zdjąć okulary i napawać się widokiem tradycyjnych kolorowych palm, brokatowych koron czy opadających złotych wierzb.

Cykl imprez w Legolandzie to okazja do przeżycia wspaniałej przygody. A pokazy pirotechniczne oraz inne przygotowane atrakcje zachwycą nie tylko najmłodszych.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixelpixelpixelpixel