OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Fajerwerki w Dubaju w Sylwestra 2020.

2019-10-09
Fajerwerki w Dubaju w Sylwestra 2020.

Fajerwerki w Dubaju w Sylwestra 2020.

Nowy rekord świata?

Dubaj słynie z największych na świecie pokazów fajerwerków i zdobytych na tym polu rekordów Guinnessa. Tego roku planowany jest kolejny rekord!

Kto: Firma Grucci
Kiedy: 31.12.2019/2020
Gdzie: Dubaj, Emiraty Arabskie

Od 2018 roku Dubaj dzierży dwa rekordy Guinnessa. Pierwszy z nich dotyczy odpalenia największej bomby powietrznej, której waga wynosiła 1087kg i, która osiągnęła wysokość wzlotu 1127 metrów.

Drugi zdobyty w 2019 roku rekord odnosi się do wystrzelenia najdłuższego w historii pokazów łańcucha fajerwerków.

Urzędnicy Ministerstwa Turystki w Dubaju zapowiadają, że w tym roku atrakcje przebiją wszystko, co miało miejsce do tej pory. Będzie tych atrakcji wiele, obok fajerwerków znajdą się wśród nich pokazy laserów oraz pokazy dronów.

Odliczanie do końca 2020 r. otworzy pokaz pyro-dronów, a więc dronów wystrzeliwujących efekty pirotechniczne. Kalejdoskop kolorów i dźwięków urozmaici specjalny show japońskich bomb powietrznych.

Poza pirotechniką widzów czeka wiele atrakcji jak zabawy dla dzieci, food trucki, stoiska z lodami, występy na żywo, wizyty celebrytów – wszystko to razem sprawi, że widowisko w Dubaju pozostanie niezapomnianym doświadczeniem.

Trzy nowe lokalizacje zostaną włączone w przestrzeń, z której można będzie podziwiać pokazy sztucznych ogni i laserów. Należą do nich Al Shohadah Street, Al Wasi Street oraz Al Hamra village ze specjalnymi miejscami parkingowymi.

W zeszłym roku odpalono ponad 11 tyś ładunków pirotechnicznych w emiracie Ras Al Khaimah, ale dla niektórych to wciąż za mało. Podczas obchodów powitania 2020 planowane jest jeszcze potężniejsze widowisko pirotechniczne.

Wykonaniem pokazu zajmie się po raz kolejny legendarna firma Grucci. „Pierwsza rodzina fajerwerków w Ameryce” - jak nazywają pirotechników z grupy Grucci – udowodniła wiele razy, że potrafi osiągnąć najwyższe laury na polu pirotechniki, a na swoim koncie posiada wciąż niepodbite rekordy Guinnessa.

Rodzina Grucci przeprowadziła się do Ameryki z Włoch w 1870 r. jako jedna z pionierskich firm pirotechnicznych na świecie. Od tamtej pory, pod tym szyldem kolejne pokolenia pasjonatów i artystów fajerwerków nieprzerwanie dostarczają nam emocji w postaci przepięknych pokazów fajerwerków.

Czy i tym razem pobiją rekord? Trzymamy kciuki!
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixelpixelpixelpixel