OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Fajerwerki w grach komputerowych

2019-07-22
Fajerwerki w grach komputerowych

Fajerwerki w grach komputerowych

Fajerwerki towarzyszą człowiekowi od wieków, stanowiąc element świąt i uroczystości, ale także składnik i źródło rozrywki w wymiarze bardziej powszednim.

O roli jaką odgrywają w naszym życiu sztuczne ognie może świadczyć ich obecność w świecie kultury masowej, w filmie, sztuce, teatrze, muzyce a także w…… grach komputerowych!

Tak, fajerwerki występują także w grach komputerowych!

Oto kilka przykładów gier, w których wykorzystano element fajerwerków:

Super Mario Bross

Któż nie zna tej kultowej gry, która o dekad bawi i rozśmiesza młodszych i starszych graczy. Może pamiętacie moment ukończenia każdego levelu? – im więcej punktów zdobywamy tym więcej fajerwerków wybucha na niebie.

Left for Dead 2

Fajerwerki są przedmiotami używanymi w pewnych rozdziałach gry. Mogą zostać odpalone za pomocą ognia lub wystrzału, lecz należy zachować bezpieczną odległość ze wzglądu na szeroki obszar rażenia. Mamy tu całą gamę efektów: rakiety, katiusze, petardy, flary, bączki, wyrzutnie.

Mine Craft

Kolejna legendarna produkcja. Gracz może tu tworzyć własne rakiety i systemy ich odpalania. Wymaga to wysokich umiejętności rzemieślniczych, kunsztu oraz technologii.

Batman Arkham Assylum

W tej grze główny Antagonista – Joker – odpala fajerwerki by zwabić Batmana w pułapkę. Na wirtualnym niebie możemy ujrzeć całkiem ładny pokaz sztucznych ogni.To tylko niektóre z gier, gdzie wykorzystano element fajerwerków. Bez wątpienia jest ich o wiele więcej.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixelpixelpixelpixel