🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

Fireworks Show C168MF/C

2017-10-10
Fireworks Show C168MF/CW tym wpisie przedstawimy jeden z największych zestawów z gotowym pokazem pirotechnicznym. Fireworks show 168, od Czeskiego producenta i importera fajerwerków - firmy Klasek.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się duże wyrzutnie fajerwerków. Są one ciekawą alternatywą dla wynajmowania firm organizujących pokazy fajerwerków.


Jednym z takich zestawów jest Fireworks show 168. Zestaw zawiera aż 32 różne efekty, wystrzeliwane przy zmiennej dynamice, tworząc spektakularny pokaz sztucznych ogni!. C168MF/C zawiera 168 strzałów - 148 strzałów o kalibrze 30mm oraz 20 strzałów o potężnym, największym dostępnym kalibrze bez pozwolenia - 50mm(2"). Wyrzutnia pochodzi z najnowszej kolekcji "Fireworks Show".

Zestawy z tej kolekcji wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz prostotą w obsłudze - wystarczy zapalić jeden lont. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3(na jego zakup nie jest wymagane żadne pozwolenie).

Fireworks show 168 wyróżnia się na tle pozostałych zestawów ogromnym wachlarzem efektów oraz dużym kalibrem(50mm/2").

Czas trwania pokazu wynosi 2 minuty i 30 sekund!.

INSTRUKCJA OBSŁUGI:
Wyrzutnie ustawiamy na płaskiej powierzchni i sprawdzamy jej stabilność. Sprawdzamy czy nad wyrzutnią nie znajdują się żadne przeszkody jak drzewa, przewody i trakcje elektryczne itp. Lont podpalamy wyciągniętą ręką, stojąc z boku wyrzutni i niezwłocznie oddalamy się na bezpieczną odległość.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixelpixelpixel