OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Granaty dymne ASG/Paintball

2017-06-15
Granaty dymne ASG/Paintball

Poszerzyliśmy ofertę produktów dymnych o kilka nowych produktów m.in  świece dymne z zawleczką i granaty dymne z łyżką spustową. Wszystkie oferowane przez nas granaty posiadają ceryfikat CE - Conformité Européenne (Klasa P1 / UN 0197 zgodnie z Dz.U. nr 155, poz. 1039. Wyrób dopuszczony do nabywania bez pozwoleń i koncesji zgodnie z Dz.U. nr 158, poz. 1329).

Przy każdym produkcie dymnym zawsze podajemy czas dymienia. Proszę jednak pamiętać że czas dymienia poza wielkością produktu oraz zawartości substancji dymotwórczej, zależy również od czynników atmosferycznych. Dymy najlepiej odpalać w dzień bezwietrzny. Wówczas efekt utrzymuje się znacznie dłużej, a dym wydobywa się w kierunku pionowym lub poziomym, w zależności od ułożenia tuby. Duży wiatr powoduje, iż dym szybko znika.
granaty dymne

Pierwszy prezentowanym produktem z nowości jest Granat dymny oznaczony symbolem TXF932/SP9032, posiada zapalnik z zawleczką i łyżką spustową - po wypuszczeniu z ręki zostaje zwolniona łyżka, która opadając powoduje zapłon granatu. Model ten wzorowany jest na wojskowym granacie dymnym DG50, który  znajduje się w podstawowym wyposażeniu policyjnych i wojskowych oddziałów specjalnych na terenie całego świata.

Po upływie min. 4 sekund następuje zapłon masy dymnej, która wytwarza bardzo intensywny dym. 

Wysokość: 150mm, średnica 65mm, 
Czas działania: ok. 60 sekund

Link pokazujący działanie granatu dymnego TXF932: https://www.youtube.com/watch?v=xGAutXyB_Z4

Link do strony produktu: Duży granat dymny z łyżką spustową

 


Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixelpixelpixelpixel