🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

Granaty i Ekrany Dymne - ASG & Paintball

2015-06-10
Granaty i Ekrany Dymne - ASG & Paintball

W ofercie posiadamy pirotechnikę do pozoracji pola walki od polskiego producenta B&G - Fabryka Ognia!. Ekrany dymne znajdują se zastosowanie przede wszystkim w grach zespołowych typu Paintball i ASG oraz przy szkoleniach militarnych. Największa zaletą w oferowanych przez nas produktach jest łatwy sposób inicjacji zapłonu. Wystarczy pociągnąć za zawleczkę a następnie odrzucić granat we wcześniej ustalone miejsce.

Mieszanka prochu zawartego w granatach i ekranach dymnych spala się bezpłomieniowo wytwarzając przy tym dużą ilość nietoksycznego i gęstego dymu.

Przy używaniu produktów dymnych przeznaczonych do użytku na zewnątrz, należy zwrócić uwagę na siłę wiatru. Przy silnym wietrze dym wytwarzany przez granat zostanie rozwiany.

Ekran dymny ED-60

Poszerzyliśmy swoją ofertę o nowy ekran dymny oznaczony symbolem ED-60.

ED-60, charakteryzuje się długim czasem działania wynoszącym 60 sekund. Granat wydziela z dwóch stron gęste obłoki białego dymy. Nadaje się świetnie do pozoracji pola walki, gier typu paintball / ASG czy opraw meczowych.

Ekran dymny ED-60 jest ponad dwukrotnie większy niż granat dymny GD-10.

Czas działania: 60 sekund, Masa dymna: 330 gram, Opóźnienie: 5-10 sekund; Kategoria P1; CE 1395-P1-0361/2015 ;UN 0336 1.4G ADRGranat dymny GD-10

Czas działania wynosi 10 sekund, podczas których Granat dymny GD-10 wydziela z dwóch stron gęsty, intensywny biały dym. GD-10 charakteryzuje się bardzo łatwą inicjacją zapłonu poprzez pociągnięcie zawleczki.

Niewielkie wymiary czynią go bardzo poręcznym w przeciwieństwie do jego większego odpowiednika oznaczonego symbolem ED-60.

Czas działania 10s; Masa dymna: 120 gram, Opóźnienie: 3-5 sekund.


Granat hukowy GH-2

Granat hukowo-błyskowy oznaczony symbolem GH-2. Granat posiada masę hukową ok.3 g o działaniu działaniu hukowo-błyskowym i należy do granatów hukowo-błyskowych. Granat hukowy GH-2 Idealnie nadaje się do rozgrywek ASG / Paintballa oraz wszelkich imitacji pola walki.

Jego ogromną zaletą jest bezpieczny i szybki sposób odpalania za pomocą zawleczki bez użycia otwartego ognia. Specjalna konstrukcja granaty uniemożliwia tworzenie się dużych odłamków o dużej energii.

Masa hukowa: 3 gramy; Opóźnienie: 4-6 sekund; Kategoria P1; CE 1395-P1-0362/2015 ;UN 0336 1.4G ADR

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2015
pixelpixelpixelpixel