OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Herrenhausen Fireworks Competition 2016

2016-02-14
Herrenhausen Fireworks Competition 2016

Festiwal Fajerwerków Herrenhausen Fireworks Competition znany także jako Hannover Fireworks Competition

21 maja 2016 r. rusza pierwszy etap organizowanego w Niemczech Międzynarodowego festiwalu Sztucznych Ogni Herrenhausen Fireworks Competition / Hannover Fireworks Competition.

Jak co rok, konkurs odbędzie się w krajobrazie pięknych, barokowych Ogrodów Królewskich w Hanowerze. Impreza skupia nieodmiennie ogromną uwagę, gromadząc dziesiątki tysięcy widzów. Można na niej podziwiać zjawiskową pirotechnikę w połączeniu z aranżacjami muzycznymi.

Pokazy fajerwerków to nie jedyna atrakcja w programie, dodatkowo imprezę wzbogacą występy artystyczne, w tym popisy cyrkowe i akrobacje.

Kalendarz Festiwalu pirotechnicznego Hannover Fireworks Competition 2016: 21 maja 2016
Jako pierwsza na konkursie wystąpi pochodząca z Francji grupa Compagnie Pok Co. Tworzą ją artyści wywodzący się z nurtu Street art. Ich styl – obok pirotechniki- charakteryzują aranżacje świetlne, popisy cyrkowe i ciekawe improwizacje.

4 czerwca 2016 Tego dnia wystąpią artyści z Niemiec - IP Innovative Pyrotechnik. Założona w 1994 grupa ma bogate doświadczenie w pracy z wieloma gwiazdami. Sztuczne ognie , instalacje pirotechniczne oraz popisy akrobatyczne- to stały element ich sztuki, która towarzyszyła występom między innymi takich sław jak AC/DC.

20 sierpień 2016 Dance of Fire to grupa pochodząca z Ukrainy. Należy do pionierów na scenie pirotechniki w swoim kraju. Dała się poznać występując w całej Europie i za Oceanem. Brała między innymi udział w konkursie Pyronale w 2008 r. , festiwalu d Atlantico na Maderze w 2011 oraz na imprezie Globalfest w Kanadzie w 2012.

3 Września 2016 We wrześniu pojawi się wiodąca na belgijskiej scenie pirotechnicznej grupa H C Pyrotechnics. Team ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym zwycięstwo na festiwalu Pyromagic w 2014 r. Ich obecność zawsze gwarantuje Fajerwerki w najlepszym wydaniu.

17 września 2016 Jako ostatnia wkroczy na scenę grupa Firemasters z Kanady. Firemaster posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży pirotechnicznej. Występowała w Kanadzie, wielu krajach Europy oraz na innych kontynentach. W 2014 r. zwyciężyła na festiwalu Blackpool International Fireworks Competition w Anglii udowadniając, że pokazy sztucznych ogni to dla nich pasja i kreacja.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixelpixelpixelpixel