PRZYJMÓWANIE ZAMÓWIEŃ WSTRZYMANE! – TRWA INWENTARYZACJA MAGAZYNU

WRACAMY 23.06.2024

Igrzyska Olimpijskie też strzelają!

2017-10-26
Igrzyska Olimpijskie też strzelają!

Fajerwerki na Igrzyskach Olimpijskich

Przygotowania, wysiłek, łzy wzruszenia… Po wielkich medalowych żniwach Wielkiej Brytanii na Letnich Igrzyskach Olimpijskich, zawodnicy byli witani jako bohaterowie i herosi. Dla wielu to historia upadków i wielkich wyrzeczeń by osiągnąć to co pragnęli od dawna. Łzy wzruszeń i możliwość stania na podium to dla niektórych ogromne doświadczenie i niesamowita historia, którą napisali w swoim życiorysie.  

Polska w kwalifikacji generalnej zajęła 10 miejsce pod względem zdobytych medali ( 9 złotych, 18 srebrnych, 12 brązowych). Najwięcej medali spośród wszystkich nacji zdobyły Chiny (239!) i tym samym uplasowały się na pierwszym miejscu. Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro to przede wszystkim sport.

Wielu zawodników, którzy startowali w tym przedsięwzięciu miało zaszczyt obejrzeć na koniec ceremonii zamknięcia Igrzysk, fantastyczny pokaz fajerwerków.  

Ceremonia zakończona pokazem sztucznych ogni Co prawda budżet przeznaczony na zorganizowanie pokazu nie był kosmicznie duży, a mimo to zrobił duże wrażenie na wszystkich widzach. W ciągu zaledwie kilkunastu sekund zostały wystrzelone w powietrze dziesiątki tysięcy rakiet robiąc przy tym miły dla ucha hałas. W powietrzu unosił się dym wypalonego prochu.

Zapraszam do obejrzenie filmiku z ceremonii zakończenia Igrzysk i pokazu sztucznych ogni.   A może Ty chcesz zainaugurować lub zakończyć event/mecz/imprezę. Z nami to możliwe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą petard i fajerwerków na stronie naszego sklepu internetowego. Duży wybór w przystępnych cenach z szybką dostawą.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixelpixelpixel