OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Jakie fajerwerki na wesele?

2019-01-30
Jakie fajerwerki na wesele?

Jakie fajerwerki na wesele?

Ślub to szczególny, może najbardziej wyjątkowy moment w życiu. Chcemy nadać mu toteż specjalnej oprawy, uczcić go w jak najbardziej niezapomniany sposób. Do tego celu możemy wybrać wiele środków, ale nic tak nie podkreśli wyjątkowości i rangi tego wydarzenia jak fajerwerki.

Fajerwerki nadają właśnie tej cudownej magii, która zapisuje się w pamięci pary młodych i wszystkich gości. Planując fajerwerki zastanawiamy się jakie z nich wybrać.

Zimne ognie

Najtańszą i najbardziej popularną opcją są zimne ognie. Dzięki nim nadajemy blasku imprezie, tworzymy klimat, a dodatkowo – poprzez fakt, że trzymamy je w rękach - mamy poczucie bezpośredniego uczestnictwa w pirotechnicznej oprawie. Dzielną się ze względu na długość i czas palenia.

W sprzedaży posiadamy zimne ognie w najpopularniejszych rozmiarach:
- zimne ognie 40cm
- długie zimne ognie 70cm
- bardzo długie zimne ognie 90cm

Długość zimnego ognia wpływa bezpośrednio na czas iskrzenia. Najkrótsze zimne ognie spalają się w ciągu ok. 30 sekund, natomiast najdłuższe modele działają do 4 minut!.

Z roku na rok ich popularność stale rośnie.

Zimne ognie są chętnie kupowane jako dodatkowa atrakcja na wesela i śluby. Można ich użyć m.in:
- stworzenie ognistego szpaleru na weselu
- zimne ognie jako oprawa pierwszego tańca lub podczas zdjęć

Gdzie kupić zimne ognie?
Zimne ognie można kupić na stronie naszego sklepu z zimnymi ogniami.

Przygotowaliśmy zestawy zimnych ogni składające się z 20,40,60,100 sztuk. Zestawy zimnych ogni wychodzą taniej w porównaniu do zakupu na pojedyncze opakowania.

Zimne ognie można kupić również w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Ich dodatkowym atutem jest bez wątpienia fakt że są to najbezpieczniejsze fajerwerki dostępne na rynku, które możemy trzymać w dłoni. Współpracujemy tylko z największymi importerami i producentami fajerwerków, gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów.

zimne ognie sklep

Wulkany

Zimne ognie to jednak nie jedyna niskobudżetowa opcja. Inną , również ciekawą i często wybierają jest zastosowanie wulkanów lub jak kto woli – fontann. Wulkany to wyroby w kształcie stożka, z których po odpaleniu wydobywa się snop iskier. Wulkany/Fontanny dzielą się ze względu na kolor, typ efektu wysokość efektu i czas palenia.

Dostępne są fontanny w kolorach srebrnych, złotych oraz wielokolorowych. Oddzielnym typ są wulkany z kraklingiem tzn posiadające oprócz efektu wizualnego także efekt akustyczne w postaci charakterystycznego trzasku ( ang. crackling)

Innym kryterium jest wysokość efektu, tu mamy do wyboru od fontann 3 metrowych i mniejszych aż do ogromnych, gdzie słup iskier wznosi się do 8 metrów. Z wielkością wiąże się zwykle czas palenia i im większy wulkan tym dłużej trwa jego działania. Najdłużej działające fontanny trwają do ok. 2 minut. Wulkany to dobry sposób rozświetlania imprezy weselnej. Piękny efekt daje utworzenie z nich szpaleru wzdłuż, którego w magicznym blasku stąpa para młoda

Kolorowe świece dymne

Popularnością na weselach cieszą się też świece dymne. Jak nazwa wskazuje generują one dym występujący w różnych kolorach. Ten rodzaj pirotechniki stosowany jest najchętniej podczas ślubnych sesji zdjęciowych.

Dzięki świecom dymnym fotografia weselna nabierze magicznego wyrazu i będzie doskonałą pamiątką po tym niezwykłym wydarzeniu.

Zestawy do samodzielnego odpalenia

Najbardziej pełnym i bogatym sposobem rozświetlenia imprezy ślubnej jest wykorzystanie zestawów samoobsługowych z gotowym pokazem fajerwerków, a w szczególności wyrzutni złożonych tzw. compoundów czyli zestawów do samodzielnego odpalania.

Tego rodzaju wyrzutnie umożliwiają wykonanie pokazu fajerwerków bez specjalistycznej obsługi, w więc znacznie mniejszym kosztem. Są świetną alternatywą dla profesjonalnych pokazów z udziałem przeszkolonych pirotechników. Proste w obsłudze – bo inicjowane za pomocą odpalenia jednego lontu – dają wspaniałe niezapomniane widowisko pirotechniczne, wywołując najgłębsze emocje, zachwyt i podziw.

Bo co może się równać z magią fajerwerków, gdy na niebie rozbłyskują takie wspaniałe efekty jak kolorowe rozety, piwonie, złote wierzby, palmy i brokatowe korony czy majestatycznie opadające złote wierzby?
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019

Polecane

Fireworks Show 400 C40025F/C - 400 strzałów 1"

Fireworks Show 400 C40025F/C - 400 strzałów 1"

Cena regularna: 1 290,00 zł brutto1 096,50 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 096,50 zł
pixelpixelpixelpixel