OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Kim jest Arkadiusz Fajerwerkiewicz?

2023-11-24
Kim jest Arkadiusz Fajerwerkiewicz?

Arkadiusz Fajerwerkiewicz to alter ego założyciela i prezesa firmy Arka Fajerwerki - Bartosza Ambrożkiewicza.

Podchodzi ze szlachetnego rodu Fajerkiewiczów, którego kolebką są Czapury k. Poznania, wielkopolska stolica fajerwerków.

To właśnie tam stworzył pierwszy w Polsce Instytut Pirotechniki, w którym prowadzi swoją działalność i opracowuje innowacyjne projekty pirotechniczne. 

Już niedługo będzie również szkolić przyszłych pirotechników, ponieważ nagrał  pierwszy w kraju pełen kurs o pirotechnice (nagrany między innymi w Walencji, Niemczech, Polsce, Tajlandii oraz przede wszystkim w Chinach)

Kurs pojawi się niedługo w Internecie.

Tak że wyczekujcie tego materiału! 

 

 

Arkadiusz Fajerwerkiewicz to wizjoner, naukowiec, kreator, artysta.

Wulkan energii. Fontanna pomysłów. Znany z tego, że żyje na pełnej petardzie. 

Twórca wielu pionierskich projektów jak unikatowy system zdalnego odpalania pirotechniki Pyrolligent czy innowacyjny ekosystem do realizacji spektakularnych podniebnych widowisk opartych o rój dronów emitujących gwiazdki pirotechniczne jako alternatywa dla głośnych i nieekologicznych fajerwerków Spectalight. 

Współtwórca ANTIDOTUM LESZNO AIRSHOW 2023, wyjątkowego widowiska, gdzie, zaprojektowana przez niego pirotechnika w magiczny sposób łączy się z podniebnymi pokazami lotniczymi i skokami spadochronowymi.

 

 

Arkadiusz Fajerwerkiewicz ukończył wyższą szkołę Pirotechniki Stosowanej, gdzie obronił doktorat i uzyskał tytuł profesora.

Odznaczony nagrodą za wkład w popularyzację nauki o fajerwerkach. 

Prywatnie ojciec licznej rodziny.  

Spośród jego potomstwa wymienić można m.in Iwana Fajerkiewicza, Darię Fajerwerkiewicz czy Andrzeja Fajerkiewicza. 

Zdeklarowany abstynent, popija tylko opatentowane przez siebie bezalkoholowe piwo Arka Strong.

Znany z wielu akcji charytatywnych jak np. Bieg Fajerwerkowy, z którego całość zysków przeznaczona została na walkę z sepsą.

Zasłynął także a akcji Drwal Pirotechnik, gdzie w ramach projektu Arka Choinki klient mógł samodzielnie zdetonować zakupioną choinkę, w wyniku czego drzewko ( w nienaruszonym stanie) “wystrzeliwało” z ziemi. Tutaj filmik z tej akcji

Autor projektu Fajerwerkowa Prognoza Pogody, cyklicznym programie, w którym możemy zapoznać się z pirotechniczną mapą pogodową  kraju. 

Arkadiusz Fajerwerkiwecz prowadzi swoje kanały na socialmediach, gdzie dzieli się swoimi projektami, umieszcza recenzje produktów oraz służy poradą. 

 

Obserwuj Arkadiusza:

@Arkadiusz_Fajerwerkiewicz - na YouTube

@FajerwerkiewiczArkadiusz - na TikToku

Arkadiusz_Fajerwerkiewicz - na instagramie

Arkadiusz.Fajerwerkiewicz - na Facebooku

Arkadiusz opracował również pierwszy w Polsce kompletny kurs o pirotechnice, który umożliwia uzyskanie uprawnień, oraz zaświadczenia o odbyciu kursu (praktyki), o czym mowa w ustawie (odbycie takiego kursu jest niezbędne, aby móc przystąpić do egzaminowania w Wojskowym Instytucie Techniki i Uzbrojenia).

Zapraszamy na dedykowaną podstronę dotyczącą kursu: www.ArkaFajerwerki.pl/kursy

pixelpixelpixelpixel