OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Kolorowe dymy do zdjęć

2018-09-20
Kolorowe dymy do zdjęć

Kolorowe dymy do zdjęć

Świece dymne stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Swoje szczególne powodzenie zawdzięczają głownie dzięki zastosowania w fotografii.

Poszerzyliśmy ofertę o nowe świece dymne TF21 oraz TF22 wydzielające kolorowy dym.

Dymy do zdjęć stały się bardzo modne. Wykorzystuje się je zarówno w profesjonalnych i amatorskich sesjach fotograficznych.

Świece dymne są też często używane w grach typu paintball oraz ASG a także jako element pozoracji pola walki podczas rekonstrukcji historycznych i militarnych.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dymów- kolorowych jak i czarnych oraz białych.

Nasz asortyment poszerzył się ostatnio o kolejną  nowość - świece dymne TF22. Jest to bardzo mocny gęsty dym z oferty polskiego importera firmy Tropic. TF22 posiada aż 50g. nec mieszanki dymnej a efekt trwa aż 60 sekund.

Świeca dymna TF22 dostępna jest w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym i białym. Dymy można nabyć osobno lub w zestawie 4 kolorów, co wychodzi  oczywiście korzystniej cenowo.

Ze względu na swoje parametry i moc nadaje się świetnie do wykorzystania zarówno do zdjęć jak i pozoracji pola walki, szkoleniach militarnych, szkoleniach z zakresu BHP.

Dodatkowo w naszym sklepie pojawiły się znowu kolorowe dymy TF21. To kolejny bardzo popularny dym z firmy Tropic. Jego popularność wynika przede wszystkim ze względu na korzystny stosunek ceny do jakości. TF21 jest dostępny w kolorze: czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym i białym.  

Produkt można także nabyć w zestawie 4 kolorów, dzięki czemu otrzymamy go w lepszej cenie.

Pełną ofertę świec dymnych znajdziecie w naszym sklepie internetowym w zakładce - Świece Dymne
.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

pixelpixelpixelpixel