OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Las Vegas – miasto seksu, biznesu i…pokazów sztucznych ogni!

2017-10-17
Las Vegas – miasto seksu, biznesu i…pokazów sztucznych ogni!

Las Vegas – miasto seksu, biznesu i…pokazów sztucznych ogni!

Las Vegas – miasto seksu i biznesu. Uznawane za stolicę rozrywki, rok do roku przyciąga tłumy turystów pragnących poczuć m.in. smak zabawy w kasynach. Przepych, prestiż i multum eventów, sprawia, że Las Vegas odwiedzane jest przez liczne światowego formatu gwiazdy.

Koncerty organizuje sama śmietanka Popu, między innymi Maroon 5, Lady Gaga, Robin Thicke czy Britney Spears.  

Sylwester w Las Vegas?
Pod osłoną zimowej sylwestrowej nocy, ma miejsce fantastyczna impreza uliczna, przebiegająca przez Freemont Street. W tym czasie uczestnicy oddają hołd zespołom QUEEN, AC/DC czy Rolling Stones. Kulminacją obchodów ostatniego dnia roku jest oczywiście pokaz fajerwerków.

Z racji tego, że Amerykanie kochają pokazy pirotechniczne, nie może być miejsca na słaby i nudny pokaz fajerwerków.

Jednym z organizatorów jest światowej klasy zespół Grucci, który dzięki swojemu doświadczeniu na wielkich imprezach jest odpowiedzialna za ogrom kolorowych podniebnych efektów 31 grudnia w Las Vegas.  

Co więcej, Las Vegas w tym okresie ne jest spowite zaledwie jednym pokazem sztucznych ogni. Takie pokazy uświadczymy w różnych lokalizacjach w całym mieście. A są nimi: MGM Grand Hotel, the Venetian Las Vegas, Aria Resort Casino, the Stratosphere, Caesars Palace, Planet Hollywood.  Rezerwujcie bilety do Las Vegas – odwiedźcie Kasyna I spędzcie cudownyą noc napawając się widokiem spektakularnych pokazów fajerwerków.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixelpixelpixel