OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Muzyka Rockowa i Fajerwerki

2018-10-12
Muzyka Rockowa i Fajerwerki

Muzyka Rockowa i Fajerwerki

Świat muzyki jest płynny i wciąż się zmienia. Jedne zespoły powstają , inne odchodzą, by zniknąć czeluściach niepamięci.

Tylko niektóre z grup muzycznych wytrzymują próbę czasu i zapisują się na trwałe w świadomości zbiorowej. Wśród tych ostatnich znajdują się legendy, nieśmiertelne gwiazdy na firmamencie muzyki. Dotyczy to różnych gatunków jak jazz, pop czy będący tematem tego wpisu – rock.

Rolling Stones, Bruce Springsteen, Bon Jovi, AC/DC to sławy, które wywarły niezatarty ślad w wyobraźni pokoleń. Koncerty tych wykonawców to widowiska artystyczne w pełnym tego słowa znaczeniu. Oprócz dawki dźwięku, choreografii, występom tym towarzyszy na ogół niezwykła oprawa wizualna, której szczególnym elementem są często sztuczne ognie.

Do klasyków rocka, których wykonanie na scenie nieodmiennie kojarzy się z fajerwerkami należy między innymi „Thundertruck” z repertuaru AC/DC. Po tym płomiennym utworze nie może zabraknąć równie płomiennych sztucznych ogni jako dopełnienia dzieła.Fajerwerki towarzyszą koncertom Burce Springsteen’a, gdzie moc jego magnetycznych riffów gitarowych potęgują wystrzały wyrzutni oraz efekty pirotechniki scenicznej.Również występy takiej sławy jak Bon Jovi połączone są często widowiskami pirotechnicznymi. Do historii przeszedł już finał koncertu w Giants Stadium, gdzie po zakończonym graniu niebo nad stadionem rozświetliły wspaniałe miriady fajerwerków.


Muzyka rockowa sama w sobie niesie potężny ładunek energii i emocji. W zestawieniu z fajerwerkami to prawdziwa mieszanka wybuchowa!
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixelpixelpixelpixel