OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Nowe Zimne Ognie w Fantazyjnych Kształtach

2023-11-10
Nowe Zimne Ognie w Fantazyjnych Kształtach

Zimne ognie to bardzo popularne fajerwerki używane przy bardzo wielu okazjach.

Sięgamy po niej w sylwestrową noc, na weselach,  na imprezach urodzinowych, podczas różnego rodzaju eventów okolicznościowych. 

Zimne ognie należą do najbezpieczniejszej grupy fajerwerków. 

Są też bardzo ciche, prawie bezgłośne, odznaczające się jedynie delikatnym dźwiękiem iskrzenia. 

Jako jeden z niewielu produktów nadają się do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. 

Zimne ognie różnią się od siebie długością, a co za tym idzie czasem palenia,  kształtem, i kolorem. 

Mamy zimne ognie krótkie o długości 12cm,  średnie o długości 24cm, 40 cm czy wreszcie długie o długości 70cm i nawet 90 cm. Te ostatnie palą się bardzo długo, a czas efektu wynosi ponad 3 minuty. 

Jeśli chodzi o kształt, to oprócz tradycyjnych zimnych ogni są do wyboru różne kształty jak np. serce - idealne dla zakochanych lub  gwiazdy - doskonałe na boże narodzenie.

Kolejnym czynnikiem dzielącym zimne ognie jest ich kolor; poza tradycyjnym iskrzeniem w kolorze srebrnym i złotym, dostępne są też zimne ognie neonowe palące się w różnych kolorach jak czerwony, zielony czy żółty. 

Popularność zimnych ogni wynika z kilku czynników jak:

  • Cena. Zimne ognie są bardzo tanie
  • Bezpieczeństwo. Zimne ognie to jedne z najbardziej bezpiecznych fajerwerków
  • Efektowność. Zimne ognie są piękne i widowiskowe
  • Uniwersalność. Zimne ognie nadają się świetnie na wszystkie okazje

Nowe oryginalne zimne ognie 

W naszej ofercie pojawiły się całkowicie innowacyjne, oryginalne zimne ognie wyprodukowane jako startup przez słowacką  firmę PyroCollection Slovenia s.r.o. Zimne ognie z tej serii to nowość na rynku.

Charakteryzuje je przede wszystkim bogactwo niespotykanych wśród tych produktów wcześniej kształtów. 

Znajdziemy tu cały zwierzyniec. Mamy m.in. zimne ognie w kształcie:  kota, słonia, koguta, delfina, ptaka, jelenia, motyla, jednorożca, psa, łosia, kaczki, łabędzia, wiewiórki, renifera, myszy. 

Poza tym możemy wybrać zimne ognie w takich kształtach jak: Święty Mikołaj, choinka, sanie Świętego Mikołaja, but Świętego Mikołaja,  samolot, samochód, koparka, człowiek, bałwan, gołąb, pociąg, wstążka i wiele innych. 

Zimne ognie z firmy PyroCollection, Slovenia s.r.o zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjną ekologiczną technologię. Dzięki unikalnemu składowi można je bezpiecznie stosować do dekoracji ciast i innych wypieków. 

Ogromna gama kształtów pozwala przyozdobić tort w najbardziej fantazyjny sposób i uczynić wyjątkową chwilę jeszcze piękniejszą i bardziej magiczną. 

PyroCollection, Słowacja s.r.o. powstała jako firma rodzinna  w 1996 roku w Bardejowie. 

W ciągu sześciu lat ugruntowała swoją pozycję na rynku fajerwerków- lokalnym , a później także na rynkach zagranicznych. 

PyroCollection wykorzystuje nowoczesne technologie produkcyjne oraz innowacyjne podejście w projektowaniu efektów pirotechnicznych. W swoim warsztacie eksploruje m.in możliwości jakie daje technika komputerowa, dzięki czemu organizowane przez nich widowiska nabierają dodatkowego waloru wizualnego. 

Wszystkie oryginalne zimne ognie w najbardziej fantazyjnych kształtach są już dostępne na naszej stronie! 

Polecane

pixelpixelpixelpixel