OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Nowe zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia - C223MF/C oraz C223MM/C

2017-10-15
Nowe zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia - C223MF/C oraz C223MM/CRozszerzyliśmy ofertę o dwie nowe wyrzutnię złożone z gotowym pokazem fajerwerków - Fireworks Show 223 C223MF/C oraz Masterblaster 223 C223MM/C.

W ostatnim czasie tego typu zestawy zyskały duża popularność ze względu na prostotę w obsłudze. Ich atutem jest również zdecydowanie niższy koszt niż wynajęcie firmy organizującej pokazy pirotechniczne. Oferowane przez nas wyroby osiadają europejskie certyfikaty CE w klasie F3 (zakup nie wymaga żadnych pozwoleń), gwarantując bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Obydwie wyrzutnie zawierają 223 strzały z ogromnym wachlarzem kolorowych efektów o kalibrze 20mm oraz 25mm. Pokaz rozpoczyna się od efektów o kalibrze 20mm: 64 strzały na wprost, 18 strzałów w kształt litery W (środek oraz dwie przeciwległe strony), oraz 52 strzały wystrzeliwane w kształt litery V (po dwóch przeciwległych stronach). Następnie wystrzeliwane są ładunki o kalibrze 25mm/1": 56 strzałów na wprost, 12 strzałów w kształt litery W oraz 21 strzałów wachlarzem.

Dzięki zastosowaniu zróżnicowanego kalibru, mixu efektów oraz różnego układu wystrzeliwana,  całość tworzy dynamiczny i bardzo kolorowy pokaz fajerwerków trwający 2 minuty i 20 sekund!

INSTRUKCJA OBSŁUGI:
Wyrzutnie ustawiamy na płaskiej powierzchni i sprawdzamy jej stabilność. Sprawdzamy czy nad wyrzutnią nie znajdują się żadne przeszkody jak drzewa, przewody i trakcje elektryczne itp. Lont podpalamy wyciągniętą ręką, stojąc z boku wyrzutni i niezwłocznie oddalamy się na bezpieczną odległość.

Przed odpalaniem zestawu należy dokładnie przeczytać instrukcje obsługi znajdującą się na etykiecie.  


Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixelpixelpixel