OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Nowość! Zimne ognie w kształcie cyfr na urodziny

2019-06-14
Nowość! Zimne ognie w kształcie cyfr na urodziny

Nowość! Zimne ognie w kształcie cyfr na urodziny!

Tort to nieodłączny element każdej imprezy urodzinowej. Niedawno pisaliśmy o nowej dostawie fontann tortowych m.in. świeczek w kształcie cyfr. Tymczasem mamy przyjemność zaprezentować już kolejną nowość: tym razem są to zimne ognie również w kształcie cyfr.

Jak wiadomo zimne ognie to doskonała oprawa i dodatek do wielu imprez. Bardzo modne o wielu lat stały się zimne ognie jako element pirotechniczny imprez weselnych.

Oczywiście ich zastosowanie jest dalece szersze i mogą one być śmiało używane przy każdej uroczystości.

Czym różnią się zimne ognie?

Zimne ognie mogą różnić się długością palenia, wielkością , kolorem, a także kształtem, co widać w szerokim asortymencie jaki wam oferujemy w tej kategorii. Ale tego jeszcze nie było! Zimne ognie w kształcie cyfr to absolutna nowość i hit na rynku!

Ze względu na swój charakter i design są wręcz stworzone na imprezy urodzinowe.

Za ich pomocą możemy symbolicznie ozdobić nasz tort tworząc liczbę lat, które kończymy i z którego powodu obchodzimy uroczystość.

  Zimne ognie w kształcie cyfry występują w gamie cyfr od 0 do 9, dzięki czemu możemy symbolicznie uczcić zarówno roczek naszego dziecka, 10 lat naszej pociechy, a także 40-stke męża lub żony i 100 lat dziadka - czcigodnego jubilata.

Zimne ognie certyfikowane przez Instytut Żywności

Zimne ognie w kształcie cyfr o symbolu VP12 pochodzą od uznanego na świecie importera fajerwerków, czeskiej firmy Klasek.

Produkty firmy Klasek słyną z wysokiej jakości i od lat są synonimem najwyższych standardów w pirotechnice. Produkt Vp12 posiada atest higieny żywności (potravinářský atest č.42396) dzięki czemu sygnowane tym symbolem zimne ognie mogą bez obaw być używane do dekoracji ciast i tortów.

Czas palenia ogni to ok. 45 sekund podczas którego ujrzymy piękny iskrzący srebrny płomień.

Unikatowy i estetyczny design oraz wysoka jakość efektu sprawia że Vp12 będą doskonałą ozdobą każdej imprezy, dodadzą jej magii i blasku ku uciesze wszystkich - zarówno dzieci jak i dorosłych, czcigodnego jubilata oraz szacownych gości.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019

Polecane

pixelpixelpixelpixel