OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Nowości od SR PYRO - petardy , karabinki petard, fontanny, zimne ognie

2023-03-20
Nowości od SR PYRO - petardy , karabinki petard, fontanny, zimne ognie

Co ciekawego wśród nowości z SrPyro?

W marcu nasz asortyment powiększył się o nowości od Polskiego importera, firmy SrPyro.

Wśród nowych produktów znajdują się petardy, karabinki petard, dymy, fontanny oraz zimne ognie, w tym zimnie ognie neonowe.

O firmie SrPyro?

SrPyro to dynamicznie rozwijający się importer fajerwerków, który zadebiutował na rynku świetnymi produktami jak np. super popularne wyrzutnie CLE4036 LION KING 30mm 19 strzalów, CLE4056 ZOMBIE PARTY 36mm 25 strzałów czy CLE4064 MEGA 48mm 25 strzałów, aby wymienić tylko kilka z ich bestsellerów. W swojej ofercie firma posiada fajerwerki ze wszystkich kategorii; wyrzutnie, rakiety, dymy, flary, wulkany, fontanny, bączki i wiele innych produktów pirotechnicznych.

SR PYRO Fajerwerki

Od 2019 r. SrPyro jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Europe Centralną  znanej na całym świecie firmy Chili Fireworks. Fabryka powstała w 1997 roku w Chinach i od tego czasu jest jednym z wiodących producentów fajerwerków na świecie.

Działa pod zarejestrowaną w roku swego powstania marką Black Scorpion. Produkty spod szyldu Czarnego Skorpiona sprzedawane są w bardzo wielu krajach i cieszą się uznaniem oraz dużą popularnością.

Są zarówno synonimem bezpieczeństwa jak i wysokiej jakości.

Chili Fireworks stawia na jakość swoich produktów i posiada certyfikaty jakości ISO9001 i CE. Firma przestrzega również standardów bezpieczeństwa wytwarzania i przechowywania materiałów pirotechnicznych.

Oferuje szeroki wybór produktów pirotechnicznych, w tym różnego rodzaju fajerwerki, fontanny, race, petardy, a także wykonuje profesjonalne pokazy sztucznych ogni.

Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów na całym świecie, w tym do Europy, Ameryki, Australii i Afryki.

Nowości od SRPyro

Produkty Srpyro od dawna z dumą zajmują miejsce w naszym sklepi internetowym z fajerwerkami. 

W marcu trafiła do nas dostawa nowości tego importera, wśród których znajdują się takie produkty jak petardy, karabinki petard, fontann oraz zimne ognie małe.

W kategorii petrad znajdziecie: 

 • Piko Pirat CLE0208 - bardzo popularne petardy, szerzej znane jako pikolaki, często występujące pod symbolem K0201. Petardy Piccolo to jedne z najwcześniej importowanych produktów pirotechnicznych na polski rynek. Pojawiły się na rynku już we wczesnych latach 90’ i od tej pory nie tracą na popularności. 
 • Mini Pirat CLE0209 - popularny odpowiednik petardy hukowej K0202. Podobnie jak Piko Pira należą do pierwszych produktów pirotechnicznych, które pojawiły się na polskim rynku i cały czas cieszą się dużym powodzeniem. 
 • Celebrations Cracker CLE0214 - 100 strzałów
 • Celebrations Cracker CLE0211 - 200 strzałów
 • Celebrations Cracker CLE0212 - 500 strzałów
 • Celebrations Cracker CLE0213 - 1000 strzałów

Karabinek, produkt który tworzą zestawy małych petard połączonych jednym lontem. Karabinek generuje duża ilość strzałów w serii, która przypomina działania karabinu maszynowego, skąd też czerpie swoją nazwę.

Spośród innych produktów, które zagościły w naszej ofercie są:

 • Happy Fountain CLE0512HP - zestaw widowiskowych 4 fontann z efektem złotych iskier i craklingu.
 • Wyrzutnia CLE4211 - 8 strzałów + Fontanna - ciekawa kombinacja wyrzutni i wulkanu. Zawiera 8 kolorowych wystrzałów zakończonych fontanną.
 • Zimne Ognie Neonowe CLE6303 - kolorowe efektowne zimne ognie. W opakowaniu znajduje się 3 sztuki zimnych ognie w kolorach: żółtym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Doskonałe na każdą okazję; imprezy, wesela, urodziny, imieniny.
 • Zimne ognie 17cm CL6301-7 - popularne zimne ognie o długości 17cm.Zimne ognie mogą być stosowane jako element dekoracyjny na Sylwestra lub innych imprezach okolicznościowych.
 • Zapalarka pirotechniczna CLE0515 - zapalarka ułatwia odpalanie fajerwerków. Czas działania wynosi ok. 4 minut.

Świece dymne od importera fajerwerków SR PYRO

W ofercie pojawiły się też nowe świece dymne charakteryzujące się gęstym dymem oraz długim czasem działania bo aż do 90 sekund.

Dymy odpalane są za pomocą lontu. W ofercie znalazło się aż 7 kolorów.

 • Świeca dymna PHOTO SMOKE CLE7038B - niebieska
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038R - czerwona
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038W - biała
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038P - fioletowa
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038O - pomarańczowa
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038G - zielona
 • Świeca Dymna PHOTO SMOKE CLE7038BL - czarna

Świece dymne są stosowane w różnych celach, takich jak sygnalizacja, efekty sceniczne i fotograficzne, paintballu, ASG, a także do szkolenia straży pożarnej i wojska.

Najczęściej świece dymne używane są w efektach scenicznych i fotograficznych, ponieważ pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych, takich jak "mgła" lub "tajemniczy" klimat.

Znajdują zastosowanie także w sztukach teatralnych, teledyskach i filmach.

SR PYRO to stosunkowo młody importer, który bardzo szybko zyskał ogromną popularność. Co roku zaskakuje kolejnymi produktami, stale rozwijając swoją ofertę.

Te i wiele innych efektownych produktów od firmy SrPyro znajdzie na naszej stronie internetowej Sklepie z fajerwerkami

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023

Polecane

pixelpixelpixelpixel