OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

PETARDA C4 PXP309 oraz C4 SMALL PXP312 . Zamienniki najpopularniejszych petard hukowych - FP3 od Jorge.

2018-08-07
PETARDA C4 PXP309 oraz C4 SMALL PXP312 . Zamienniki najpopularniejszych petard hukowych - FP3 od Jorge.

Petarda C4. Zamiennik sławnej FP3.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dużego huku.

Firma Piromax wprowadziła na rynek petardę hukową C4 PXP309.  

Petarda występuje w dwóch wariantach:
  • Petardy hukowe C4 Big PXP309 - opakowanie zawiera 20 sztuk. (Cena ok. 10zł)
  • Petardy hukowe C4 Small PXP309 - opakowanie zawiera 30 sztuk. (Cena ok. 10zł)

C4 to bardzo głośna petarda, będąca odpowiednikiem legendarnej FP3 od Jorge Fajerwerki.

Z tą ostatnią łączą je te same parametry i zbliżona cena. Produkt firma Piromax podobnie jak FP3 BIG posiada 2 gramy mieszanki wybuchowej i takie samo pakowanie .

Można nabyć go za analogiczną cenę, dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla sławnej poprzedniczki. C4 ze względu na dużą moc świetnie sprawdzi się jako odstraszacz dzikiej zwierzyny, w tym dzików.

Z uwagi na swoje parametry jak również korzystną cenę po petardę tę sięgają zarówno prywatni sadownicy jak i koła łowieckie. Obok sznurów hukowych, to najczęściej wybierany produkt w walce ze szkodnikami.

Poza donośnym hukiem C4 emituje także błysk, który dodatkowo działa odstraszająco na zwierzynę. Poza wykorzystaniem jako odstraszasz zwierzyny, C4 zdobywa szybko serca wszystkich miłośników fajerwerków akustycznych. Tak więc ci, którzy lubią bawić się z hukiem na pewno nie będą rozczarowani.

C4 jest petardą lontową posiadającą certyfikat bezpieczeństwa  w klasie F3. Producentem petardy C4 jest firma Piromax, znana i ceniona marka na rynku fajerwerków zarówno Polsce jak i za granicą. 

Pirotechnika tego importera od lat zapisuje się jako synonim jakości. Także i ten produkt spełnia najwyższe oczekiwania.

W stałej ofercie naszego sklepu posiadamy ponad 100 różnych petard hukowych oraz emitery dźwięku. Te rodzaje fajerwerków generują głośny huk dzięki czemu poza wykorzystywaniem w celach rozrywkowych nadają się świetnie do odstraszania dzikich zwierząt lub np. jako element pozoracji pola walki.

Produkt jest już dostępny na stronie naszego sklepu z fajerwerkami - www.ArkaFajerwerki.pl
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixelpixelpixelpixel