OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Petardy importera i producenta fajerwerków Super Power'a.

2018-07-31
Petardy importera i producenta fajerwerków Super Power'a.

Fajerwerki Super Power

O Producencie/Importerze:
Firma Super Power jest trzypokoleniową rodziną pirotechników. Poza całoroczną sprzedażą fajerwerków, firma organizuję również profesjonalne pokazy pirotechniczne w całej Europie!.

W tym roku Super Power zaprezentuje swoje umiejętności na prestiżowym festiwalu pirotechniki w Niemczech - Pyronale 2018.

W ofercie Super Power posiada zestawy petard. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich.

Jako pierwsze prezentujemy małe petardy Nuclear od polskiego importera i producenta fajerwerków - Super Power'a. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk petard oznaczonych symbolem C1102. Jest to odpowiednik bardzo popularnych petard o symbolu K0202. Wiele osób wybiera je ze względu na duża ilość w opakowaniu przy stosunkowo niskiej cenie.

W połowie roku 2018, Super Power zaprezentował nową petardę Achtung C1500.

Opakowanie zawiera 4 sztuki dużych petard hukowych oznaczonych symbolem C1500. Popularne "Achtungi" od Super Powera wyróżniają się bardzo atrakcyjną szatą graficzną oraz ceną.

Kolejnym bestsellerowym produktem hukowym są petardy lontowe Hammer. Przed wybuchem produkt wydziela jasne zielone światło. W opakowaniu znajduje się 20 petard hukowych. Do kupienia w cenie ok. 8-9zł.

Następna ciekawą pozycją są petardy Skeleton o symbolu C1104. W cenie ok. 5zł otrzymujemy aż 20 petard odpalanych na lont. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3.

Dwiema ostatnimi pozycjami generującymi konkretny huk są petardy w kształcie trójkąta(triangle cracker) BOAR K0021 oraz Wolf K0021S.

Produkty różnią się od siebie jedynie szatą graficzną. W cenie 4-5zł otrzymujemy 20 sztuk petard o wyróżniającym się, trójkątnym kształcie. Obydwa modele są jednymi z najchętniej kupowanych petard na rynku.

W skrócie o petardach + zasady bezpieczeństwa:
Siła huku zależy od ilości i rodzaju znajdującego się w nich prochu. Poza hukiem niektóre petardy posiadają też efekty dodatkowe np. błysk (np. petardy Hammer od Super Power). Obok potężnego huku w momencie detonacji wytwarza ona też zielony błysk.

Petardę lontową może odpalać kładąc ją na podłożu i podpalając końcówkę lontu. Tylko odpalenie końcówki lontu gwarantuje bezpieczny czas ok 5 sek. na oddalanie się.

UWAGA! Nigdy nie próbujemy ponownie używać petardy, która nie wypaliła. W przypadku niewypału należy odczekać 15 min. i zalać ją wodą. Przypominamy: petardy odpalamy tylko na wolnym powietrzu.

Więcej o bezpiecznym odpalaniu petard można przeczytać na naszym blogu - "Jak bezpiecznie odpalać petardy"


Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixelpixelpixelpixel