MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Pirotechnika drobna - Pirobajery

2018-04-11
Pirotechnika drobna - Pirobajery

Drobna pirotechnika w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Wraz z nią zagościły w naszym sklepie nowe produkty pirotechniczne!

Wśród wiosennych nowości pojawiła się w asortymencie szeroka gama drobnej pirotechniki. I tak oto na naszych pólkach znalazła się  między innymi bogata oferta motylków. Są małe motylki Happy Butterfly z firmy Panta pakowane po 12 sztuk . Z tejże firmy pochodzą również ogniste motylki Feuer Falter po cztery sztuki w opakowaniu oraz duże motyle Giant Butterfly ( op. 6 szt.)  

Z firmy Tara wprowadziliśmy małe motylki Eman posiadające dodatkowy efekt świetlny.
Obok motylków na naszych pólkach „zaroiło się” od lubianych przez najmłodszych bączków. Z firmy Tropic pojawiły się Bączki Crackling Flowers TC10, które po odpaleniu kręcą się i zmieniają kolor.  

Z kolei Tazmánia to duże bączki wyprodukowane przez firmę Klasek pakowane po 3 sztuki. Od tego samego producenta pochodzą duże bączki Velký Rotáček ( 4 sztuki w opakowaniu) oraz bączki Bručoun z efektem wirowania i zmiany kolorów.

sklep fajerwerki

Nowe fajerwerki w naszej ofercie

Co poza tym? Oryginalne strzelające smocze jaja Dragon Egg posiadające ciekawy efekt crackingu oraz inna nowość- Magiczny Bat , Magic Whip z efektem strzelania podobnego do karabinków.Skoro o karabinkach mowa jest też K500R – zwój petard połączony jednym lontem, z kanonadą liczącą sobie aż 500 strzałów.

Wśród nowości nie zabrakło też wulkanów. Należą do nich małe wulkaniki Happy firmy Triplex z efektem srebrnych i złotych iskier. Jest też fontanna Color Etna z różnokolorowymi efektami  wzbogaconymi craklingiem - czerwony płomień z zielonymi trzaskami,  czerwono-zielono-srebrny trzask, żółty płomień z zielonym trzaskiem, niebieskie chryzantemy ze srebrnym trzaskiem.To jednak nie koniec.  

Wprowadziliśmy do sprzedaży serię oryginalnych wulkanów z włoskiej firmy Borgonovo – absolutną nowość na rynku!


Z firmy Borgonovo pochodzą też fontanny: Trafalgar, Magic i Shoner- o bardzo bogatej  i oryginalnej gamie efektów.
Doszły także nowe petardy – Apache Warrior i Pirat z firmy Panta z Czech.

Pojawiły się również nowe stroboskopy S12S z firmy Klasek,  emitujące intensywne pulsujące białe światło.

Jeśli chodzi o dymy nowością i hitem sezonu  jest Nadýmáček - charakteryzujący się bardzo długim czasem działania - aż do 240 sekund! Wreszcie, na koniec jeszcze jeden produkt, o którym nie można zapomnieć - Explosive Girl - oryginalna kombinacja fontanny i wyrzutni z efektem snopu  iskier i 36 wystrzałów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej z fajerwerkami i zapoznania się ze szczegółami nowej oferty.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixelpixelpixelpixel