🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

Pirotechnika na oprawy meczowe

2017-04-07
Pirotechnika na oprawy meczowe

Pirotechnika meczowa

W dniu dzisiejszym wzbogaciliśmy swoją ofertę o nowe modele stroboskopów na mecze piłkarskie.

Stroboskopy można zamówić zarówno w naszym sklepie internetowym jak i w sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 21.  

Mecze piłki nożnej to dziś nie tylko sport, ale pełne rozmachu i blasku spektakle, na których, rywalizacji drużyn futbolowych towarzyszy magiczna gra światła i dźwięku.  Można by, rzecz, że współczesne stadiony, to miejsce, gdzie obywają się dwa widowiska równolegle; jedno na murawie, gdzie toczy się mecz, drugie zaś na trybunach, wśród ferii wizualnych efektów i aranżacji choreograficznych. 

pirotechnika oprawy meczowe

Obok popularnych rac meczowych i flar morskich bardzo ciekawym element opraw stadionowych są stroboskopy. Od pierwszych, różnią się tym, że emitowane przez nie światło ma charakter pulsujący. Tego rodzaju fajerwerki migają, dzięki czemu nadają scenie dynamiki, emocji i dramaturgii. Znane też z j. angielskiego jako Strobe torches lub po prostu strobes różnią się między sobą ze względu na swoje specyficzne parametry. Należą do nich przede wszystkim moc, kolor i czas.  

Małe stroboskopy, dają oczywiście mniej światła, natomiast są opłacalne cenowo i można dzięki temu użyć ich wiele naraz co robi wrażenie imponującej przestrzenności.  Stroboskopy średnich rozmiarów są bardzo uniwersalne, ich efekt jest silny przy zachowaniu przystępności cenowej.   Fani potężnych wrażeń pirotechnicznych mogą wybrać stroboskopy o największych rozmiarach. Dają one bardzo mocne światło przy zachowaniu długiego czasu efektu aż do 90 sek. Stroboskop prezentowany poniżej to jeden z najlepszych i najmocniejszych na rynku.  

W naszym sklepie z fajerwerkami znajdą Państwo szeroki wybór pirotechniki meczowej: flary, race, dymy, stroboskopy, petardy hukowe.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixelpixelpixelpixel