OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Powrót sznura hukowego Huker z firmy Triplex.

2023-02-06
Powrót sznura hukowego Huker z firmy Triplex.

Powrót sznura hukowego Huker z firmy Triplex. 

Od kilku już lat sznury hukowe stały się bardzo popularnym środkiem do odstraszania zwierzyny.

Sięgają po nie koła łowieckie, gospodarstwa rolne, sadownicy, słowem każdy, kto boryka się z dzikimi zwierzętami wchodzącymi w szkodę. 

Dziki? Sarny? Jelenie? Bobry? A może dzikie ptactwo? Niezależnie jakie zwierzęta niszczą uprawy sznur hukowy to najskuteczniejszy sposób na ich odstraszenie. 

Po dwóch latach przerwy powrócił na rynek najbardziej popularny sznur hukowy Huker produkowany przez polskiego importera, firmę Triplex. Produkt posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE - Conformité Européenne.

Czym jest sznur hukowy - HUKER?

Huker XP0001 to sznur hukowy składający się z plecionej liny konopnej, na którym przymocowane są petardy. Sam sznur nasączony jest specjalną substancją, która powoduje powolne spalanie, dzięki czemu ładunki wybuchają w interwałach czasowych.

Odstępy czasu wynoszą średnio ok. 25 do 30 minut. Huker posiada 12 petard, a jego łączny czas działania sięga nawet do 6 godzin.

Cechuje go prosty sposób odpalania, które odbywa się przez podpalenie lontu. Sznur hukowy jest łatwy w instalacji i nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani dodatkowych narzędzi.

Ponadto, sznur hukowy jest ekologiczny i bezpieczny dla zwierząt, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji ani nie powoduje fizycznej szkody dla zwierząt. Jest to także tańsze i bardziej wygodne rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnymi metodami odstraszania zwierząt, takimi jak chemiczne środki odstraszające czy elektryczne ogrodzenia.

Zastosowanie sznurów do odstraszania dzikiej zwierzyny

Huker to produkt specjalnego przeznaczenia należący do kategorii CE P1.

Od czasu swego debiutu na rynku Huker używany jest z powodzeniem przez koła łowieckie, właścicieli gospodarstw rolnych i sadów. 

Dzikie zwierzęta takie jak zające, dziki, kuny i inne, mogą powodować poważne szkody w uprawach rolnych. Zjadają plony, zadeptują grunt, niszczą infrastrukturę. Dlatego warto sięgnąć po sznury hukowe- sprawdzony i skuteczny sposób na ich odstraszanie. 

Sznur hukowy huker znajduje zastosowanie do ochrony:

  • upraw rolnych w tym kukurydzy
  • upraw zbóż i upraw ozimych 
  • sadów i stawów hodowlanych
  • pól oraz ogrodów

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową skutecznych sznurów do odstraszania dzikiej zwierzyny. Zapraszamy do kontaktu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023

Polecane

Sznur Huker XP0001

Sznur Huker XP0001

26,00 zł brutto
pixelpixelpixelpixel